| نام | پانلایزر PCB |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| کاهش سرعت PCB | 300mm/s یا 500mm/s |
| ضخامت PCB | 0.6-3.5 میلی متر |
| نام | پانلایزر PCB |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| کاهش سرعت PCB | 300mm/s یا 500mm/s |
| ضخامت PCB | 0.6-3.5 میلی متر |
| نام محصول | جداکننده V-Cut |
|---|---|
| نام تجاری | ChuangWei |
| ضخامت برش | 0.3-3.2 میلی متر |
| نقطه برش | 0-100-200-300-400mm |
| زندگی تیغه | 7-8 ماه |
| نام | PCB Depanelizer |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| سرعت PCB را برش دهید | 300 میلی متر در ثانیه یا 500 میلی متر در ثانیه |
| ضخامت PCB | 0.6-3.5 میلی متر |
| نام | روتر PCB |
|---|---|
| رنگ | سفید |
| نام تجاری | ChuangWei |
| کاهش سرعت PCB | 300mm/s یا 500mm/s |
| ضخامت PCB | 0.6-3.5 میلی متر |
| نام | روتر PCB |
|---|---|
| رنگ | سفید |
| نام تجاری | ChuangWei |
| کاهش سرعت PCB | 300mm/s یا 500mm/s |
| ضخامت PCB | 0.6-3.5 میلی متر |
| نام | روتر PCB |
|---|---|
| رنگ | سفید |
| نام تجاری | ChuangWei |
| کاهش سرعت PCB | 300mm/s یا 500mm/s |
| ضخامت PCB | 0.6-3.5 میلی متر |
| نام | روتر PCB |
|---|---|
| رنگ | سفید |
| نام تجاری | ChuangWei |
| کاهش سرعت PCB | 300mm/s یا 500mm/s |
| ضخامت PCB | 0.6-3.5 میلی متر |
| نام | روتر PCB |
|---|---|
| رنگ | سفید |
| نام تجاری | ChuangWei |
| کاهش سرعت PCB | 300mm/s یا 500mm/s |
| ضخامت PCB | 0.6-3.5 میلی متر |
| نام | پانلایزر PCB |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| کاهش سرعت PCB | 300mm/s یا 500mm/s |
| ضخامت PCB | 0.6-3.5 میلی متر |