| نام | دستگاه جدا کننده PCB V-cut |
|---|---|
| ولتاژ | 110-220 ولت |
| حداکثر طول PCB | 200 میلی متر |
| ضخامت PCB | 0.6-3.5 میلی متر |
| فشار هوای کار | 0.5-0.7 مگاپاسکال |
| جنس تیغه ها | فولاد پر سرعت از ژاپن |
|---|---|
| مکس. طول برش | نامحدود |
| سرعت برش | ۴۰۰ میلی متر در ثانیه |
| ولتاژ | 220 /110 ولت |
| اندازه ماشین | ۲۱۸۰ * ۶۲۰ * ۹۶۰ میلی متر |
| مدل | CWVC-330 |
|---|---|
| اندازه | 620mm X 230mm X 400mm |
| کم کردن ضخامت | 0.3-3.5 میلی متر |
| وزن دستگاه | 165 کیلوگرم |
| جزئیات بسته بندی | مورد تخته سه لا |
| نام | دستگاه جدا کننده PCB V-cut |
|---|---|
| ولتاژ | 110-220 ولت |
| حداکثر طول PCB | 200 میلی متر |
| ضخامت PCB | 0.6-3.5 میلی متر |
| فشار هوای کار | 0.5-0.7 مگاپاسکال |
| نام | دستگاه جدا کننده PCB V-cut |
|---|---|
| ولتاژ | 110-220 ولت |
| حداکثر طول PCB | 200 میلی متر |
| ضخامت PCB | 0.6-3.5 میلی متر |
| فشار هوای کار | 0.5-0.7 مگاپاسکال |
| دستگاه برش PCB V-Groove پنوماتیک با عملکرد ضد ظرفیت | 480 میلی متر |
|---|---|
| اندازه | 990×425×350 میلی متر |
| کم کردن ضخامت | 0.3-3.5 میلی متر |
| تضمین | 1 سال |
| وزن دستگاه | 220 کیلوگرم |
| نام | دستگاه جدا کننده PCB V-cut |
|---|---|
| طول برش PCB | 460 میلی متر |
| سرعت برش | 100/200/300/500 میلی متر بر ثانیه |
| ضخامت برش | 0.6-3.5 میلی متر |
| منبع برق | 110/220 V |
| نام | دستگاه جدا کننده PCB V-cut |
|---|---|
| طول برش PCB | 600 میلی متر |
| سرعت برش | 100/200/300/500 میلی متر بر ثانیه |
| ضخامت برش | 0.6-3.5 میلی متر |
| منبع برق | 110/220 V |
| تضمین | یک سال رایگان |
|---|---|
| فشار هوا | 3-30T (بر حسب نیاز) |
| منطقه کار | 330*220 میلی متر |
| نوع | پنوماتیک |
| قدرت | 110/220 ولت |
| دستگاه برش PCB V-Groove پنوماتیک با عملکرد ضد ظرفیت | 480 میلی متر |
|---|---|
| اندازه | 990×425×350 میلی متر |
| کم کردن ضخامت | 0.3-3.5 میلی متر |
| تضمین | 1 سال |
| وزن دستگاه | 220 کیلوگرم |