| جزئیات بسته بندی | ظرفي از چوب لايه اي قابل حمل دريايي، امن، نيازي به فوميگاسيون نيست |
|---|---|
| زمان تحویل | در عرض هفت روز پس از دریافت پرداخت. |
| شرایط پرداخت | T/T، L/C |
| قابلیت ارائه | 800 مجموعه / سال |
| محل منبع | شهر دونگوان، استان گوانگدونگ، چین |
| نام | جدا کننده PCB برای صفحه آلومینیوم LED |
|---|---|
| تضمین | یک سال رایگان |
| تیغه | تیغه خطی |
| ضخامت برش | 0.3-3.5 میلی متر |
| سرعت برش | به دلیل مهارت اپراتور |
| شکل تیغه ها | دو تیغه خطی |
|---|---|
| عرض برش | 0.6-3.2 میلی متر |
| ضخامت PCB | 0.6-3.5 میلی متر |
| سکو | می تواند سفارشی کند |
| نوع | پنوماتیک |
| Dimensions(W*D*H) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| Weight | 550kgs |
| Height offset | 60~110mm |
| Positioning repeatability | 0.001mm |
| Axis working area(max) | 680mm*360mm*50mm |
| ابعاد (W*D*H) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| وزن | 550 کیلوگرم |
| افست ارتفاع | 60 تا 110 میلی متر |
| تکرارپذیری موقعیت | 0.001 میلی متر |
| منطقه کاری محور (حداکثر) | 680mm*360mm*50mm |
| تیغه | چند ست |
|---|---|
| جنس تیغه | فولاد پرسرعت |
| نوع | راهنما |
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| ضخامت جدا | 1.0-3.5 میلی متر |
| تیغه | چند ست |
|---|---|
| جنس تیغه | فولاد پرسرعت |
| نوع | راهنما |
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| ضخامت جدا | 1.0-3.5 میلی متر |
| تیغه | چند ست |
|---|---|
| جنس تیغه | فولاد پرسرعت |
| نوع | راهنما |
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| ضخامت جدا | 1.0-3.5 میلی متر |
| نام | پانلایزر PCB |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| کاهش سرعت PCB | 300mm/s یا 500mm/s |
| ضخامت PCB | 0.6-3.5 میلی متر |
| تیغه | چند ست |
|---|---|
| جنس تیغه | فولاد پرسرعت |
| نوع | راهنما |
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| ضخامت جدا | 1.0-3.5 میلی متر |