| تضمین | رایگان برای یک سال |
|---|---|
| راه حمل و نقل | FOB / EXW / CIF |
| مواد | فولاد پر سرعت |
| شرایط پرداخت | T/T |
| امکانات | سفارشی |
| مقدار تولیدی | 1 SET |
|---|---|
| زمان تحویل | ۳ تا ۵ روز |
| مواد | فولاد پرسرعت |
| مزایای | PCB های جداگانه بدون میکرو استری |
| نوع | نوع اتوماتیک |
| منطقه کار | 330*220 میلی متر |
|---|---|
| مشارکت | 3-30 تن |
| افسردگی | 0.45-0.70pa |
| ضمانت | 12 ماه رایگان |
| وزن | 530 کیلوگرم |
| رنگ | سفارشی |
|---|---|
| ابعاد | 1200mm X 800mm X 1500mm |
| اندازه ماشین | ۹۳۰ × ۸۸۰ × ۱۲۳۰ میلی متر |
| مواد استفاده شده برای ضربه زدن | فولاد پرسرعت |
| مکس سفر نقل مکان | X: 810mm Y: 370mm Z: 90mm |
| رنگ | سفارشی |
|---|---|
| ابعاد | 1200mm X 800mm X 1500mm |
| اندازه ماشین | ۹۳۰ × ۸۸۰ × ۱۲۳۰ میلی متر |
| مواد استفاده شده برای ضربه زدن | فولاد پرسرعت |
| مکس سفر نقل مکان | X: 810mm Y: 370mm Z: 90mm |
| رنگ | سفارشی |
|---|---|
| ابعاد | 1200mm X 800mm X 1500mm |
| اندازه ماشین | ۹۳۰ × ۸۸۰ × ۱۲۳۰ میلی متر |
| مواد استفاده شده برای ضربه زدن | فولاد پرسرعت |
| مکس سفر نقل مکان | X: 810mm Y: 370mm Z: 90mm |
| نام | دستگاه پانل زدای نیمه اتوماتیک پوچینگ |
|---|---|
| منطقه کار | 330×220 |
| مشارکت (T) | 8 |
| اندازه | 800×730×1230 |
| تضمین | یک سال رایگان |
| مدل | CWPE |
|---|---|
| تناژ استاندارد پانچ (تن) | 3 (می تواند سفارشی تا 30T ساخته شود) |
| منطقه کاری (میلی متر) | 330*220 (قابل سفارشی سازی) |
| ولتاژ (v) | 110/220 |
| جزئیات بسته بندی | مورد تخته سه لا ، ایمن ، بدون نیاز به جعلی |
| قالب | سفارشی |
|---|---|
| درخواست | FPC/PCB |
| برند | CW |
| مشارکت | 3-30 تن |
| افسردگی | 0.45-0.70Mpa |
| منبع برق | 110/220 ولت |
|---|---|
| افسردگی | 0.45-0.7Mpa |
| مشارکت | 3-30 تن |
| منطقه کار | 460*320 میلی متر |
| وزن | 680 کیلوگرم |