| مقدار تولیدی | 1 SET |
|---|---|
| طول جداسازی | 200 میلی متر |
| بسته بندی | جعبه تخته سه لا |
| راه حمل و نقل | EXW / FOB |
| ضخامت جدایی | 0.3-3.5 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | قاب تخته سه لا اولین مورد بررسی خواهد بود |
|---|---|
| زمان تحویل | 3 روز پس از دریافت پرداخت |
| شرایط پرداخت | T/T |
| قابلیت ارائه | 1000 مجموعه در سال |
| محل منبع | چین |
| مقدار تولیدی | 1 SET |
|---|---|
| تضمین | 1 سال |
| اندازه PCB | 320*320mm ((استانداردی) |
| نام | دستگاه روتر PCB |
| جزئیات بسته بندی | مورد تخته سه لا |
| V-شیار دقت ضخامت باقیمانده | 2 میلیون پوند |
|---|---|
| سکوی کار | حداکثر: 1550 میلی متر * 630 میلی متر |
| ضخامت | کتابچه راهنمای |
| موقعیت یابی | قطر: 2 میلی متر (7 عدد |
| ضخامت تیغه | 2 میلی متر |
| Max . حداکثر cutting length طول برش | نامحدود |
|---|---|
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| سیستم | جداسازی PCB موتریزه |
| راه حمل و نقل | FOB / EXW (ساخته شده با توجه به نیاز مشتری) |
| سال تاسیس کنید | 1999 |
| تغییر راه | FOB / EXW |
|---|---|
| ضمانتنامه | به مدت یک سال رایگان |
| مواد | فولاد با سرعت بالا |
| استفاده کنید | برش Fr4 ، PCBA ، تخته آلوم منجر شده ، و غیره |
| سیستم | نوع خودکار |
| مواد | فولاد با سرعت بالا |
|---|---|
| ضمانتنامه | به مدت یک سال رایگان |
| راه حمل و نقل | گزینه |
| امکانات | با دو منطقه کار |
| ایجاد سال | 1999 |
| حداکثر طول برش | نامحدود |
|---|---|
| منبع تغذیه | break |
| کاربرد | Depanelizing ضخامت مختلف FR4 / صفحه آلومینیوم |
| زمان تحویل | 1-3 روز |
| مزیت | عملکرد آسان ، به خوبی از جز component محافظت می کند |
| اندازه | 620X 270X 320mm |
|---|---|
| رنگ | سفید |
| وزن | 40 کیلوگرم |
| جداسازی PCB | جداسازی PCB |
| حداکثر طول PCB | 330 میلی متر |
| تضمین | 12 ماه رایگان |
|---|---|
| Temp• ضخامت PCB | 0.5-3.0mm |
| منطقه برش | 450*350 میلی متر |
| قطر بیت روتر | 0.8 ~ 2.0 میلی متر |
| تغییر بیت | راهنما |