| تضمین | یک سال |
|---|---|
| ضخامت پرده برداری | 0.6-3.5 میلی متر |
| طول پرده برداری | 460 میلی متر (سفارشی) |
| تیغه | تیغه های خطی و دایره ای |
| زندگی تیغه | 7-8 ماه |
| تیغه | خطی |
|---|---|
| جنس تیغه | واردات فولاد سرعت بالا ژاپن |
| ضخامت پرده برداری | 0.3-3.5 میلی متر |
| سرعت جدا کردن | با توجه به سطح مهارت اپراتور |
| گواهی | CE ISO |
| مدل | CWV-1A460 |
|---|---|
| به حداقل رساندن ضخامت | 0.6-3.5 میلی متر |
| اندازه | 770mm*510mm*350mm |
| حداکثر طول PCB | 410 میلی متر |
| سرعت رو به حداقل برسون | 100/200/300/500mm/s |
| تیغه | تیغه های دایره ای و خطی |
|---|---|
| سرعت برش | کنترل دستی |
| ضخامت برش | 0.6-3.5 میلی متر |
| جنس تیغه | وارداتی از ژاپن فولاد سرعت بالا |
| بعد، ابعاد، اندازه | 400*780*480 میلی متر |
| تضمین | رایگان به مدت یک سال |
|---|---|
| تیغه ها | نوع خطی و گرد |
| زندگی تیغه | 7-8 ماه |
| ضخامت جداسازی | 0.6-3.5 میلی متر |
| طول جداکننده | 460 میلی متر (قابل سفارشی سازی) |
| جزئیات بسته بندی | مورد تخته سه لا |
|---|---|
| زمان تحویل | 3 روز پس از دریافت پرداخت |
| شرایط پرداخت | کارت اعتباری اتحادیه غربی paypal T / TL / C |
| قابلیت ارائه | 300 مجموعه / ماه |
| محل منبع | چین |
| تضمین | یک سال رایگان |
|---|---|
| فشار هوا | 3-30T (بر حسب نیاز) |
| منطقه کار | 330*220 میلی متر |
| نوع | پنوماتیک |
| قدرت | 110/220 ولت |
| بمیر | شخصی سازی |
|---|---|
| نیروی مشت زدن | 3-30 تن |
| نوع | پنوماتیک |
| منطقه کار | 330*220 میلی متر |
| فشار هوا | 0.5-0.7 مگاپاسکال |
| مدل | CWV-1A |
|---|---|
| طول برش PCB | 460 میلی متر |
| سرعت برش | 100/200/300/500 میلی متر بر ثانیه |
| ضخامت برش | 0.6-3.5 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | مورد تخته سه لا |
| جزئیات بسته بندی | مورد تخته سه لا |
|---|---|
| زمان تحویل | 3 روز پس از دریافت پرداخت |
| شرایط پرداخت | T / T ، پی پال ، West Union ، L / C |
| قابلیت ارائه | 300 مجموعه / ماه |
| محل منبع | چین |