| نام محصول | دستگاه پانچ پی سی بی |
|---|---|
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| گواهینامه | گواهی CE و GMC |
| راه حمل و نقل | اختیاری |
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| مدل | CWPE |
|---|---|
| تحویل (روز) | 1 |
| توانايي (سيت) | 1000 |
| مساحت PCB (میلی متر) | 330*220 |
| منبع تغذیه (V) | 110/220 |
| نام محصول | جدا کننده لیزری PCB/FPC |
|---|---|
| برند | چانگوي |
| ضخامت | ≤ 1.2 میلی متر |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| چرخه زندگی | 200000 بار |
|---|---|
| رنگ | آبی / سیاه / خاکستری |
| وضعیت | جدید |
| دمای عملیاتی استاندارد | 260 |
| حداکثر دمای عملیاتی (C) | 350 |
| منبع برق | 110/220 ولت |
|---|---|
| افسردگی | 0.45-0.7Mpa |
| مشارکت | 3-30 تن |
| منطقه کار | 460*320 میلی متر |
| وزن | 680 کیلوگرم |
| نام | پانچ کردن پانلینگ |
|---|---|
| مساحت PCB (میلی متر) | 460*320 |
| اندازه (میلی متر) | 930*880*1230 |
| منبع تغذیه (V) | 110/220 |
| وزن (کیلوگرم) | 680 |
| گارانتی محصول | 1 سال |
|---|---|
| سال تاسیس کنید | 1999 |
| استفاده کنید | پانچ PCBA، تخته آلوم |
| مشارکت | 8 تن |
| سیستم | کنترل LCD |
| سرعت برش | 0 تا 1000 میلی متر در ثانیه |
|---|---|
| کلمه کلیدی | پرس پانچ |
| منشاء | چین |
| اندازه PCB | 220x320mm |
| وزن محصول | 150 کیلوگرم |
| نام | پانچ کردن پانلینگ |
|---|---|
| مساحت PCB (میلی متر) | 460*320 |
| اندازه (میلی متر) | 930*880*1230 |
| منبع تغذیه (V) | 110/220 |
| وزن (کیلوگرم) | 680 |
| ابعاد | 1200mm X 800mm X 1500mm |
|---|---|
| عملکرد | خودکار |
| وزنش رو افزایش میده | 700 کیلوگرم |
| تولید | 3T/8T/10T |
| منبع برق | 220 ولت |