| رنگ | سفید |
|---|---|
| سر لیزری | لیزرهای UV حالت جامد |
| نرخ توان | 10/15W |
| مواد PCB | FPC، FR4 |
| منطقه کار | 300*300 میلی متر |
| رنگ | سفید |
|---|---|
| سر لیزری | لیزرهای UV حالت جامد |
| نرخ توان | 10/15W |
| مواد PCB | FPC، FR4 |
| منطقه کار | 300*300 میلی متر |
| زمان تحویل دستگاه پانچ | ظرف 7 روز |
|---|---|
| مشارکت | 8 تن |
| نوع | خودکار |
| گارانتی محصول | 1 سال |
| سال تاسیس کنید | 1999 |
| زمان تحویل دستگاه پانچ | ظرف 7 روز |
|---|---|
| مشارکت | 8 تن |
| نوع | خودکار |
| گارانتی محصول | 1 سال |
| سال تاسیس کنید | 1999 |
| سیستم | ماشین ضربه زدن اتوماتیک |
|---|---|
| راه حمل و نقل | گزینه (با توجه به نیاز مشتری) |
| مقدار تولیدی | 1 SET |
| مواد | فولاد پرسرعت |
| روش مشت زدن | سنگ شکن PCB / FPC با سنگ شکن |
| مواد | PCB، PCB آلومینیومی |
|---|---|
| راندن | از طریق پنوماتیک |
| نام محصول | جداسازی PCB |
| شکل | V-cut، لوله LED |
| حالت کنترل | تراش PCB، الکتریکی |
| رنگ | سفارشی |
|---|---|
| جارو برقی | بالا یا پایین (اختیاری) |
| بیت مسیریابی | 0.8/1.2/1.5/1.8/2.0mm |
| اندازه PCB | 450*350 میلی متر |
| مواد PCB | FR1، FR4، MCPCB |
| Max. حداکثر pcb separation length طول جداسازی PCB | 330 میلی متر |
|---|---|
| نام | PCB Depanel |
| مقدار تولیدی | 1 SET |
| شرایط پرداخت | پول نقد، T/T، Paypal، کارت اعتباری |
| زمان تحویل | در عرض 3 روز پس از دریافت پرداخت |
| نام | PCB Depanel |
|---|---|
| مقدار تولیدی | 1 SET |
| شرایط پرداخت | پول نقد، T/T، Paypal، کارت اعتباری |
| سال تاسیس کنید | 1999 |
| Max. حداکثر pcb separation length طول جداسازی PCB | 330 میلی متر |
| منطقه کار | 330*220 میلی متر |
|---|---|
| مشارکت | 3-30 تن |
| افسردگی | 0.45-0.70pa |
| ضمانت | 12 ماه رایگان |
| وزن | 530 کیلوگرم |