| مواد | PCB ، PCB مس ، PCB آلومینیوم |
|---|---|
| نوع تیغه | تیغه های خطی |
| نام محصول | دستگاه PCB Depanelization |
| راندن | به صورت پنوماتیک |
| کاربرد | تخته ، صفحه مدار چاپی |
| نوع تیغه | تیغه های خطی |
|---|---|
| مواد | PCB ، PCB مس ، PCB آلومینیوم |
| نام محصول | دستگاه PCB Depanelization |
| کاربرد | FR4 ، صفحه مدار چاپی |
| ویژگی | سفارشی |
| وزن | 36 کیلوگرم |
|---|---|
| سرعت برش ((mm/s) | تنظیم کنید |
| ضخامت تخته (میلی متر) | 0.5-3.0 |
| ارتفاع قطعات ((ملی متر) | 0-10 |
| ولتاژ (v) | 110/220 |
| رنگ | سفید |
|---|---|
| مقدار تیغه | 3 مجموعه |
| تضمین | 1 سال |
| نام | جداکننده PCB T8 |
| جزئیات بسته بندی | جعبه چوبی |
| طولانی ترین حداقل | نامحدود |
|---|---|
| نوع | پنوماتیک |
| اندازه | 780mmx500mmx620mm |
| وزن | 185KG |
| طریقه استفاده | تخته آلوم برش خورده |
| تیغه | چند ست |
|---|---|
| جنس تیغه | فولاد پرسرعت |
| نوع | راهنما |
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| ضخامت جدا | 1.0-3.5 میلی متر |
| نام محصول | جداکننده V-Cut |
|---|---|
| نام تجاری | ChuangWei |
| ضخامت برش | 0.3-3.2 میلی متر |
| نقطه برش | 0-100-200-300-400mm |
| زندگی تیغه | 7-8 ماه |
| تضمین | رایگان برای یک سال |
|---|---|
| مقدار تولیدی | 1 SET |
| طول برش | نامحدود |
| ضخامت جدایی | 1.0-3.5 میلی متر |
| مواد | فولاد پرسرعت |
| مواد | PCB ، PCB مس ، PCB آلومینیوم |
|---|---|
| راندن | به صورت پنوماتیک |
| نوع تیغه | تیغه های خطی |
| نام محصول | دستگاه PCB Depanelization |
| کاربرد | تخته ، صفحه مدار چاپی |
| عمق حفاری | 0.02 ~ 3 میلی متر |
|---|---|
| سرعت اسپیندل | 24000 دور در دقیقه |
| قدرت دوک نخ ریسی | 800W |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| جلد | 750x750x750mm |