| طولانی ترین حداقل | نامحدود |
|---|---|
| نوع | پنوماتیک |
| اندازه | 780mmx500mmx620mm |
| وزن | 185KG |
| طریقه استفاده | تخته آلوم برش خورده |
| طول برش | نامحدود |
|---|---|
| مواد برای تیغه ها | فولاد پرسرعت |
| تعداد تیغه ها | 9 جفت |
| شکل تیغه ها | تیغه های دایره ای |
| تضمین | ماشین رایگان برای یک سال |
| طول برش | نامحدود |
|---|---|
| مواد برای تیغه ها | فولاد پرسرعت |
| تعداد تیغه ها | 9 جفت |
| شکل تیغه ها | تیغه های دایره ای |
| تضمین | ماشین رایگان برای یک سال |
| جزئیات بسته بندی | اولین مورد مورد Plywooden خواهد بود |
|---|---|
| زمان تحویل | 1 هفته |
| شرایط پرداخت | T / T |
| قابلیت ارائه | 1000 مجموعه در سال |
| محل منبع | چین |
| طول برش | نامحدود |
|---|---|
| مواد برای تیغه ها | فولاد پرسرعت |
| تعداد تیغه ها | 9 جفت |
| شکل تیغه ها | تیغه های دایره ای |
| تضمین | ماشین رایگان برای یک سال |
| نام | جداکننده PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفید |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| مدل | CW-F01-S |
|---|---|
| ایستگاه کار | 2 |
| قدرت | 220 ولت ، 4.2 کیلو وات |
| ضخامت PCB | 0.5-3.5MM |
| منطقه کاری | 320 * 320 میلی متر (استاندارد) |
| گواهینامه مدیریت | ISO9001. ISO9001 CE م |
|---|---|
| طولانی ترین حداقل | نامحدود |
| نوع | پنوماتیک |
| اندازه | 780mmx500mmx620mm |
| وزن | 185KG |
| عمق حفاری | 0.02 ~ 3 میلی متر |
|---|---|
| سرعت اسپیندل | 24000 دور در دقیقه |
| قدرت دوک نخ ریسی | 800W |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| جلد | 750x750x750mm |