| نام | روتر PCB |
|---|---|
| رنگ | سفید |
| نام تجاری | ChuangWei |
| کاهش سرعت PCB | 300mm/s یا 500mm/s |
| ضخامت PCB | 0.6-3.5 میلی متر |
| نام | روتر PCB |
|---|---|
| رنگ | سفید |
| نام تجاری | ChuangWei |
| کاهش سرعت PCB | 300mm/s یا 500mm/s |
| ضخامت PCB | 0.6-3.5 میلی متر |
| مدت تجارت | EXW / FOB |
|---|---|
| حداقل سفارش | 1 SET |
| طول برش | نامحدود |
| ضخامت جدایی | 0.8-3.0 میلی متر |
| مواد | فولاد پرسرعت |
| نام | روتر PCB |
|---|---|
| رنگ | سفید |
| نام تجاری | ChuangWei |
| کاهش سرعت PCB | 300mm/s یا 500mm/s |
| ضخامت PCB | 0.6-3.5 میلی متر |
| مواد | فولاد پرسرعت |
|---|---|
| نوع تیغه | دو تیغه دایره ای |
| طول برش | نامحدود |
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| راه حمل و نقل | FOB / EXW |
| مدت تجارت | EXW / FOB |
|---|---|
| حداقل سفارش | 1 SET |
| طول برش | نامحدود |
| ضخامت جدایی | 0.8-3.0 میلی متر |
| مواد | فولاد پرسرعت |
| رنگ | سفید |
|---|---|
| عملکرد | برش تمام تخته های FR4 و آلومینیوم |
| رانندگی | قلمی |
| آداب و رسوم | بدون استرس |
| گواهی | CE |
| مواد | فولاد پرسرعت |
|---|---|
| تعداد تیغه ها | مجموعه 8/9/10 (ساخته شده با توجه به نیاز مشتری) |
| مقدار تولیدی | 1 SET |
| طول برش | نامحدود |
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| مقدار تولیدی | 1 SET |
|---|---|
| طول برش | 460 میلی متر |
| مواد | فولاد پرسرعت |
| نام | دپنل pcb دستی |
| راه حمل و نقل | گزینه |
| طول برش | نامحدود |
|---|---|
| جزئیات بسته بندی | مورد تخته سه لا |
| جزئیات تحویل | در 3 روز |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| قابلیت ارائه | در 3 روز |