| بمیر | شخصی سازی |
|---|---|
| نیروی مشت زدن | 3-30 تن |
| نوع | پنوماتیک |
| منطقه کار | 460*320 میلی متر |
| فشار هوا | 0.5-0.7 مگاپاسکال |
| بمیر | شخصی سازی |
|---|---|
| نیروی مشت زدن | 3-30 تن |
| نوع | پنوماتیک |
| منطقه کار | 460*320 میلی متر |
| فشار هوا | 0.5-0.7 مگاپاسکال |
| بمیر | شخصی سازی |
|---|---|
| نیروی مشت زدن | 3-30 تن |
| نوع | پنوماتیک |
| منطقه کار | 460*320 میلی متر |
| فشار هوا | 0.5-0.7 مگاپاسکال |
| بمیر | شخصی سازی |
|---|---|
| نیروی مشت زدن | 3-30 تن |
| نوع | پنوماتیک |
| منطقه کار | 330*220 میلی متر |
| فشار هوا | 0.5-0.7 مگاپاسکال |
| بمیر | شخصی سازی |
|---|---|
| نیروی مشت زدن | 3-30 تن |
| نوع | پنوماتیک |
| منطقه کار | 330*220 میلی متر |
| فشار هوا | 0.5-0.7 مگاپاسکال |
| نام | جداکننده مدار چاپی متحرک تیغه V-cut جداکننده PCB خودکار جدا کردن صفحه |
|---|---|
| تضمین | یک سال |
| تیغه | تیغه خطی |
| ضخامت برش | 0.3-3.5 میلی متر |
| سرعت برش | به دلیل مهارت اپراتور |
| ابعاد (W*D*H) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| وزن | 550 کیلوگرم |
| افست ارتفاع | 60 تا 110 میلی متر |
| تکرارپذیری موقعیت | 0.001 میلی متر |
| منطقه کاری محور (حداکثر) | 680mm*360mm*50mm |
| ابعاد (W*D*H) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| وزن | 550 کیلوگرم |
| افست ارتفاع | 60 تا 110 میلی متر |
| تکرارپذیری موقعیت | 0.001 میلی متر |
| منطقه کاری محور (حداکثر) | 680mm*360mm*50mm |
| نام | جداکننده مدار چاپی متحرک تیغه V-cut جداکننده PCB خودکار جدا کردن صفحه |
|---|---|
| تضمین | یک سال |
| تیغه | تیغه خطی |
| ضخامت برش | 0.3-3.5 میلی متر |
| سرعت برش | به دلیل مهارت اپراتور |
| مواد | PCB، PCB آلومینیومی |
|---|---|
| راندن | از طریق پنوماتیک |
| نام محصول | جداسازی PCB |
| شکل | V-cut، لوله LED |
| حالت کنترل | تراش PCB، الکتریکی |