| Max . حداکثر cutting length طول برش | نامحدود |
|---|---|
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| سیستم | جداسازی PCB موتریزه |
| راه حمل و نقل | FOB / EXW (ساخته شده با توجه به نیاز مشتری) |
| سال تاسیس کنید | 1999 |
| منبع برق | 110/220 ولت |
|---|---|
| افسردگی | 0.45-0.7Mpa |
| مشارکت | 3-30 تن |
| منطقه کار | 460*320 میلی متر |
| وزن | 680 کیلوگرم |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| منبع برق | 110/220 ولت |
|---|---|
| افسردگی | 0.45-0.7Mpa |
| مشارکت | 3-30 تن |
| منطقه کار | 460*320 میلی متر |
| وزن | 680 کیلوگرم |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| منبع برق | 110/220 ولت |
|---|---|
| افسردگی | 0.45-0.7Mpa |
| مشارکت | 3-30 تن |
| منطقه کار | 460*320 میلی متر |
| وزن | 680 کیلوگرم |
| منبع برق | 110/220 ولت |
|---|---|
| افسردگی | 0.45-0.7Mpa |
| مشارکت | 3-30 تن |
| منطقه کار | 460*320 میلی متر |
| وزن | 680 کیلوگرم |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| تضمین | یک سال |
|---|---|
| جنس تیغه | فولاد پرسرعت |
| تیغه | دو تیغه دایره ای |
| زمان تحویل | 1 روز پس از دریافت پرداخت |
| اندازه پلتفرم | 500*270 میلی متر |