| طول برش | نامحدود |
|---|---|
| تعداد تیغه ها | 16/18 قطعه (ساخته شده با توجه به نیاز مشتری) |
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| مواد طاس | فولاد پرسرعت |
| شماره مدل | CWVC-5 |
| نام | دستگاه جدا کننده PCB V-cut |
|---|---|
| ولتاژ | 110-220 ولت |
| حداکثر طول PCB | 200 میلی متر |
| ضخامت PCB | 0.6-3.5 میلی متر |
| فشار هوای کار | 0.5-0.7 مگاپاسکال |
| نام | دستگاه جدا کننده PCB V-cut |
|---|---|
| ولتاژ | 110-220 ولت |
| حداکثر طول PCB | 200 میلی متر |
| ضخامت PCB | 0.6-3.5 میلی متر |
| فشار هوای کار | 0.5-0.7 مگاپاسکال |
| طول جداسازی | نامحدود |
|---|---|
| جزئیات بسته بندی | جعبه تخته سه لا |
| جزئیات تحویل | ظرف 3 روز پس از تایید پرداخت |
| بالدز | سه مجموعه تیغه دایره ای |
| توانایی عرضه | 80 ست / ماه |
| زمان تحویل دستگاه پانچ | ظرف 7 روز |
|---|---|
| مشارکت | 8 تن |
| نوع | خودکار |
| گارانتی محصول | 1 سال |
| سال تاسیس کنید | 1999 |
| زمان تحویل دستگاه پانچ | ظرف 7 روز |
|---|---|
| مشارکت | 8 تن |
| نوع | خودکار |
| گارانتی محصول | 1 سال |
| سال تاسیس کنید | 1999 |
| طول برش | 330 میلی متر |
|---|---|
| شکل تیغه ها | تیغه دایره ای |
| مواد | واردات فولاد پرسرعت از ژاپن |
| راه حمل و نقل | FOB / EXW (بر اساس نیاز مشتری ساخته می شود) |
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| ابعاد (W*D*H) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| وزن | 550 کیلوگرم |
| افست ارتفاع | 60 تا 110 میلی متر |
| تکرارپذیری موقعیت | 0.001 میلی متر |
| منطقه کاری محور (حداکثر) | 680mm*360mm*50mm |
| طول برش | 330 میلی متر |
|---|---|
| شکل تیغه ها | تیغه دایره ای |
| مواد | واردات فولاد پرسرعت از ژاپن |
| راه حمل و نقل | FOB / EXW (بر اساس نیاز مشتری ساخته می شود) |
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| ابعاد (W*D*H) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| وزن | 550 کیلوگرم |
| افست ارتفاع | 60 تا 110 میلی متر |
| تکرارپذیری موقعیت | 0.001 میلی متر |
| منطقه کاری محور (حداکثر) | 680mm*360mm*50mm |