| Max . حداکثر cutting length طول برش | نامحدود |
|---|---|
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| سیستم | جداسازی PCB موتریزه |
| راه حمل و نقل | FOB / EXW (ساخته شده با توجه به نیاز مشتری) |
| سال تاسیس کنید | 1999 |
| نام | جدا کننده PCB موتور |
|---|---|
| مواد | فولاد پرسرعت |
| طول برش | 330 میلی متر |
| تعداد تیغه ها | دو |
| مقدار تولیدی | 1 SET |
| مواد | سنگ مرمر |
|---|---|
| عملکرد | جداسازی FR4/FPC |
| ولتاژ | 110 ولت/220 ولت |
| وزن دستگاه | 1500 کیلوگرم |
| تضمین | 1 سال |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| ماده | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| لیزر | 10-17 وات |
| ولتاژ | 110 ولت/220 ولت |
| بعد ماشین | 1480mm*1360mm*1412mm |
| وزن دستگاه | 1500 کیلوگرم |
| نام محصول | دستگاه پانچ پی سی بی |
|---|---|
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| گواهینامه | گواهی CE و GMC |
| راه حمل و نقل | اختیاری |
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| ماده | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| لیزر | 10-17 وات |
| ولتاژ | 110 ولت/220 ولت |
| بعد ماشین | 1480mm*1360mm*1412mm |
| وزن دستگاه | 1500 کیلوگرم |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| ماده | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| لیزر | 10-17 وات |
| ولتاژ | 110 ولت/220 ولت |
| بعد ماشین | 1480mm*1360mm*1412mm |
| وزن دستگاه | 1500 کیلوگرم |
| اندازه | 620X 270X 320mm |
|---|---|
| رنگ | سفید |
| وزن | 40 کیلوگرم |
| جداسازی PCB | جداسازی PCB |
| حداکثر طول PCB | 330 میلی متر |