| مواد | سنگ مرمر |
|---|---|
| پایان سطح | رنگ ESD |
| ولتاژ | 110V / 220V |
| وزن دستگاه | 1500 کیلوگرم |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| رنگ | سفید |
|---|---|
| سر لیزری | لیزرهای UV حالت جامد |
| نرخ توان | 10/15W |
| مواد PCB | FPC، FR4 |
| منطقه کار | 300*300 میلی متر |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| ماده | سنگ مرمر |
|---|---|
| PCB | FR4، FPC |
| ولتاژ | 110 ولت/220 ولت |
| بعد، ابعاد، اندازه | 1480mm*1360mm*1412mm |
| وزن | 1500 کیلوگرم |
| طول موج لیزر | 355nm |
|---|---|
| موقعیت دقیق | μ 2μm |
| تکرار دقیق | μ 1 میکرون |
| سرعت اسکن با لیزر | 2500 میلی متر در ثانیه (حداکثر) |
| قدرت | 220v 380v |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| حداکثر اندازه PCB | 460 * 460 میلی متر (استاندارد) |
|---|---|
| لیزر | لیزر UV حالت جامد |
| برند لیزر | Optowave |
| دقت برش | ± 20 میکرومتر |
| نام | سیستم لیزر depaneling |