| تضمین | یک سال |
|---|---|
| بارگیری/تخلیه PCB | راهنما |
| اندازه PCB (حداکثر) | 322mm*322mm |
| ضخامت PCB (حداکثر) | 5 میلی متر |
| دوک | 50000 دور در دقیقه |
| ضخامت جدا کردن صفحه PCB | 1.0-3.5 میلی متر |
|---|---|
| اندازه دستگاه جداساز PCB | ۴۲۰ × ۲۸۰ × ۴۰۰ میلی متر |
| سرعت جداسازی PCB | 0~400mm/s |
| ولتاژ و توان | 110/220 ولت 60 وات |
| Max. حداکثر PCB depaneling length طول جداسازی PCB | نامحدود |
| منطقه کار | 330*220 میلی متر |
|---|---|
| مشارکت | 3-30 تن |
| افسردگی | 0.45-0.70pa |
| ضمانت | 12 ماه رایگان |
| وزن | 530 کیلوگرم |
| مقدار تولیدی | 1 SET |
|---|---|
| راه حمل و نقل | EXW / FOB |
| زمان تحویل | 5-7 روز کاری |
| دقت برش | 0.01 میلی متر |
| دوک | 50000 دور/دقیقه |
| ضمانتنامه | یک سال |
|---|---|
| تیغه | تیغه های دایره ای |
| ضخامت برش | 0.3-3.5 میلی متر |
| سرعت برش | به دلیل مهارت اپراتور |
| زندگی تیغه | 7-8 ماهگی |
| دستگاه برش PCB V-Groove پنوماتیک با عملکرد ضد ظرفیت | 480 میلی متر |
|---|---|
| اندازه | 990×425×350 میلی متر |
| کم کردن ضخامت | 0.3-3.5 میلی متر |
| تضمین | 1 سال |
| وزن دستگاه | 220 کیلوگرم |
| طول جداسازی | نامحدود |
|---|---|
| بسته بندی | جعبه تخته سه لا |
| زمان تحویل | در 3 روز |
| توانایی عرضه محصول | 1000 مجموعه در سال |
| مواد | فولاد پرسرعت |
| بمیر | شخصی سازی |
|---|---|
| نیروی مشت زدن | 3-30 تن |
| نوع | پنوماتیک |
| منطقه کار | 460*320 میلی متر |
| فشار هوا | 0.5-0.7 مگاپاسکال |
| تیغه | خطی |
|---|---|
| مواد تیغه | فولاد با سرعت بالا |
| ضمانتنامه | یک سال |
| ظرفیت برش | نامحدود کردن |
| ضخامت برش | 0.3-3.5 میلی متر |
| ولتاژ ورودی | 110/220 V |
|---|---|
| سرعت مسیریابی | 200-480 درجه سانتیگراد |
| فرکانس | 50-60 هرتز |
| ظرفیت ذوب | 2.2 کیلوگرم |
| قدرت نامی | 300 وات |