| ضمانتنامه | یک سال |
|---|---|
| ظرفیت برش | نامحدود کردن |
| ضخامت برش | 0.3-3.5 میلی متر |
| سرعت برش | به دلیل سطح مهارت اپراتور |
| تیغه | تیغه های خطی |
| مدل | CWPE |
|---|---|
| پانچ مشارکت (T) | 3 (می تواند سفارشی تا 30T ساخته شود) |
| منطقه کاری (میلی متر) | 330*220 (قابل سفارشی سازی) |
| ولتاژ (v) | 110/220 |
| فشار هوای کاری (Mpa) | 0.5-0.7 |
| رنگ | سفارشی |
|---|---|
| ابعاد | 1200mm X 800mm X 1500mm |
| اندازه ماشین | ۹۳۰ × ۸۸۰ × ۱۲۳۰ میلی متر |
| مواد استفاده شده برای ضربه زدن | فولاد پرسرعت |
| مکس سفر نقل مکان | X: 810mm Y: 370mm Z: 90mm |
| رنگ | سفارشی |
|---|---|
| ابعاد | 1200mm X 800mm X 1500mm |
| اندازه ماشین | ۹۳۰ × ۸۸۰ × ۱۲۳۰ میلی متر |
| مواد استفاده شده برای ضربه زدن | فولاد پرسرعت |
| مکس سفر نقل مکان | X: 810mm Y: 370mm Z: 90mm |
| رنگ | سفارشی |
|---|---|
| ابعاد | 1200mm X 800mm X 1500mm |
| اندازه ماشین | ۹۳۰ × ۸۸۰ × ۱۲۳۰ میلی متر |
| مواد استفاده شده برای ضربه زدن | فولاد پرسرعت |
| مکس سفر نقل مکان | X: 810mm Y: 370mm Z: 90mm |
| مدل | CWPE |
|---|---|
| تناژ استاندارد پانچ (تن) | 3 (می تواند سفارشی تا 30T ساخته شود) |
| منطقه کاری (میلی متر) | 330*220 (قابل سفارشی سازی) |
| ولتاژ (v) | 110/220 |
| فشار هوای کاری (Mpa) | 0.5-0.7 |
| تیغه | دایره ای و گرد |
|---|---|
| جنس تیغه | فولاد پرسرعت |
| تضمین | یک سال |
| ضخامت جدا | 0.6-3.5 میلی متر |
| طول جدا | 460 میلی متر (قابل سفارشی سازی) |
| تیغه | خطی |
|---|---|
| جنس تیغه | واردات فولاد سرعت بالا ژاپن |
| ضخامت پرده برداری | 0.3-3.5 میلی متر |
| سرعت جدا کردن | با توجه به سطح مهارت اپراتور |
| گواهی | CE ISO |
| طولانی ترین حداقل | نامحدود |
|---|---|
| نوع | پنوماتیک |
| اندازه | 780mmx500mmx620mm |
| وزن | 185KG |
| طریقه استفاده | تخته آلوم برش خورده |
| تضمین | رایگان برای یک سال |
|---|---|
| نوع تیغه | نوع خطی و گرد |
| زندگی تیغه | حدود 1 سال |
| ضخامت جداسازی | 0.6-3.5 میلی متر |
| طول جداکننده | 460 میلی متر (قابل سفارشی سازی) |