| اندازه پلتفرم | 500*270mm ((ممکن است سفارشی ساخته شده) |
|---|---|
| جنس تیغه | فولاد پر سرعت از ژاپن |
| زندگی بالد | 7-8 ماه |
| سرعت برش | 0-400mm/s |
| ضخامت برش | 1.0-3.5 میلی متر |
| مدت تجارت | EXW / FOB |
|---|---|
| حداقل سفارش | 1 SET |
| طول برش | نامحدود |
| ضخامت جدایی | 0.8-3.0 میلی متر |
| مواد | فولاد پرسرعت |
| مدت تجارت | EXW / FOB |
|---|---|
| سفارش حداقل | 1 مجموعه |
| طول برش | نامحدود |
| ضخامت جداسازی | 0.8-3.0 میلی متر |
| مواد | فولاد پرسرعت |
| زمان تحویل | 1 روز |
|---|---|
| پرداخت | TT از قبل |
| تیغه | دو تیغه دایره ای |
| جنس تیغه | فولاد پرسرعت |
| اندازه پلتفرم | 500*270 میلی متر |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
|---|---|
| زمان بین شروع و اتمام فرآیند تولید | 1 روز |
| مواد تیغه | فولاد با سرعت بالا |
| نوع تیغه | دو تیغه دایره ای |
| طول بستر | 500 میلی متر استاندارد ، می تواند هر طول را سفارشی کند |
| نام | PCB Depanelizer |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| کاهش سرعت PCB | 300 میلی متر بر ثانیه یا 500 میلی متر بر ثانیه |
| ضخامت PCB | 0.6-3.5 میلی متر |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفید |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| نام | دستگاه برش لیزر PCB |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| لیزر | 355nm |
| نام محصول | جدا کننده لیزری PCB/FPC |
|---|---|
| برند | چانگوي |
| ضخامت | ≤ 1.2 میلی متر |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| طول برش | نامحدود |
|---|---|
| مواد برای تیغه ها | فولاد پرسرعت |
| شکل تیغه ها | تیغه های دایره ای |
| تضمین | ماشین رایگان برای یک سال |
| نوع ماشین | نوع اتوماتیک |