| نام | PCB Depanel |
|---|---|
| مقدار تولیدی | 1 SET |
| شرایط پرداخت | پول نقد، T/T، Paypal، کارت اعتباری |
| سال تاسیس کنید | 1999 |
| Max. حداکثر pcb separation length طول جداسازی PCB | 330 میلی متر |
| نام | پانلایزر PCB |
|---|---|
| رنگ | سفید |
| شرایط | جدید |
| حداکثر اندازه PCB | 650 * 450 میلی متر (می تواند سفارشی ساخته شود) |
| ضخامت PCB | 0.6-3.5 میلی متر |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| مواد | سنگ مرمر |
|---|---|
| پایان سطح | رنگ ESD |
| ولتاژ | 110V / 220V |
| وزن دستگاه | 1500 کیلوگرم |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| نام | دستگاه جداکننده PCB |
|---|---|
| رنگ | سفید |
| حداکثر طول PCB | 330 میلی متر |
| ضخامت PCB | 1.0-3.5 میلی متر |
| برند | CW |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |