| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| طول موج لیزر | 355nm |
|---|---|
| موقعیت دقیق | μ 2μm |
| تکرار دقیق | μ 1 میکرون |
| سرعت اسکن با لیزر | 2500 میلی متر در ثانیه (حداکثر) |
| قدرت | 220v 380v |