| تیغه | خطی |
|---|---|
| ضخامت برش | 0.3-3.5 میلی متر |
| ظرفیت برش | نامحدود کردن |
| ضمانتنامه | یک سال |
| نوع | پنوماتیک |
| جنس تیغه | فولاد سریع ژاپنی |
|---|---|
| سرعت جدا کردن | 400mm/s |
| طول جداکننده | نامحدود |
| ضخامت جداسازی | 0.6-3.5 میلی متر |
| منبع برق | 110/220 ولت |
| تضمین | رایگان به مدت یک سال |
|---|---|
| جنس تیغه ها | فولاد پر سرعت از ژاپن |
| عمر تیغه ها | 7-8 ماه |
| نوع | خودکار |
| certification | CE ISO |
| تضمین | رایگان به مدت یک سال |
|---|---|
| تیغه ها | نوع خطی و گرد |
| زندگی تیغه | 7-8 ماه |
| ضخامت جداسازی | 0.6-3.5 میلی متر |
| طول جداکننده | 460 میلی متر (قابل سفارشی سازی) |
| تضمین | یک سال |
|---|---|
| ضخامت پرده برداری | 0.6-3.5 میلی متر |
| طول پرده برداری | 460 میلی متر (سفارشی) |
| تیغه | تیغه های خطی و دایره ای |
| زندگی تیغه | 7-8 ماه |
| ضمانتنامه | یک سال |
|---|---|
| تیغه | خطی |
| جنس تیغه | فولاد پرسرعت |
| ضخامت | 0.3-3.5 میلی متر |
| بیشترین طول | 400 میلی متر |
| ضمانتنامه | یک سال |
|---|---|
| تیغه | تیغه خطی |
| ضخامت برش | 0.3-3.5 میلی متر |
| سرعت برش | به دلیل مهارت اپراتور |
| زندگی تیغه | 7-8 ماه |
| مدل | CWVC-1 |
|---|---|
| طول برش PCB | 330 میلی متر |
| منبع تغذیه | 110/220 V |
| اندازه دستگاه | 420x280x400 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | مورد تخته سه لا |
| نوع | خودکار |
|---|---|
| تضمین | رایگان به مدت یک سال |
| مدت تجارت | EXW/FOB/CIF |
| رنگ | سفید |
| برند | چوانگ وی |
| عمق حفاری | 0.02 ~ 3 میلی متر |
|---|---|
| سرعت اسپیندل | 24000 دور در دقیقه |
| قدرت دوک نخ ریسی | 800W |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| جلد | 750x750x750mm |