| نوع | خودکار |
|---|---|
| تضمین | رایگان به مدت یک سال |
| مدت تجارت | EXW/FOB/CIF |
| رنگ | سفید |
| برند | چوانگ وی |
| نوع | خودکار |
|---|---|
| تضمین | رایگان به مدت یک سال |
| مدت تجارت | EXW/FOB/CIF |
| رنگ | سفید |
| برند | چوانگ وی |
| تضمین | یک سال رایگان |
|---|---|
| نوع | خودکار |
| ضخامت پرده برداری | 0.6-3.5 میلی متر |
| طول پرده برداری | 460 میلی متر |
| تیغه | تیغه های خطی و گرد |
| تضمین | یک سال |
|---|---|
| نوع | کاملا اتوماتيك |
| ضخامت پرده برداری | 0.6-3.5 میلی متر |
| طول پرده برداری | 460 میلی متر |
| تیغه | خطی و دایره ای |
| مقدار تولیدی | 1 SET |
|---|---|
| راه حمل و نقل | EXW / FOB |
| زمان تحویل | 5-7 روز کاری |
| دقت برش | 0.01 میلی متر |
| دوک | 50000 دور/دقیقه |
| تیغه | تیغه های دایره ای و خطی |
|---|---|
| سرعت برش | کنترل دستی |
| ضخامت برش | 0.6-3.5 میلی متر |
| جنس تیغه | وارداتی از ژاپن فولاد سرعت بالا |
| بعد، ابعاد، اندازه | 400*780*480 میلی متر |
| جنس تیغه | فولاد سریع ژاپنی |
|---|---|
| سرعت جدا کردن | 400mm/s |
| طول جداکننده | نامحدود |
| ضخامت جداسازی | 0.6-3.5 میلی متر |
| منبع برق | 110/220 ولت |
| تیغه | دایره ای و گرد |
|---|---|
| جنس تیغه | فولاد پرسرعت |
| تضمین | یک سال |
| ضخامت جدا | 0.6-3.5 میلی متر |
| طول جدا | 460 میلی متر (قابل سفارشی سازی) |
| ضخامت سینگلاسیون PCB | 0.6-3.5 میلی متر |
|---|---|
| کنترل سرعت یکسان سازی PCB | با دست |
| اندازه دستگاه سینگلاسیون PCB | 787x400x436mm |
| تضمین | 1 سال |
| نوع تیغه | تیغه گرد و خطی |
| ضخامت سینگلاسیون PCB | 0.6-3.5 میلی متر |
|---|---|
| کنترل سرعت یکسان سازی PCB | با دست |
| اندازه دستگاه سینگلاسیون PCB | 787x400x436mm |
| تضمین | 1 سال |
| نوع تیغه | تیغه گرد و خطی |