| مدل | CWVC-1A |
|---|---|
| اندازه | ۷۸۰ × ۴۶۰ × ۵۶۰ میلی متر |
| وزن دستگاه | 55 کیلوگرم |
| به حداقل رساندن ضخامت | 0.6-3.5 میلی متر |
| سرعت رو به حداقل برسون | 100/200/300/500mm/s |
| مدل | CWV-1M |
|---|---|
| اندازه | 1027x400x436mm |
| اندازه جدا شده | 720 میلی متر |
| سرعت را به حداقل برسانید | مولو |
| کم کردن ضخامت | 0.6-3.5 میلی متر |
| مدل | CWVC-1S |
|---|---|
| طول برش PCB (ملی متر) | 330 |
| اندازه (میلی متر) | 420*280*400 |
| گارانتی (سال) | 1 |
| جزئیات بسته بندی | مورد تخته سه لا |
| ضمانتنامه | یک سال |
|---|---|
| جدا کردن ضخامت | 0.3-3.5 میلی متر |
| طول جدا کننده | نامحدود کردن |
| مواد تیغه | فولاد با سرعت بالا |
| تیغه | دو تیغه خطی |
| تیغه | خطی |
|---|---|
| ضخامت برش | 0.3-3.5 |
| سرعت برش | با توجه به سطح مهارت اپراتور |
| گواهی | CE ISO |
| نوع | پنوماتیک |
| تضمین | یک سال |
|---|---|
| تیغه ها | نوع خطی و گرد |
| زندگی تیغه | 7-8 ماه |
| ضخامت جداسازی | 0.6-3.5 میلی متر |
| طول جداکننده | 460 میلی متر (قابل سفارشی سازی) |
| مدل | CWV-1M |
|---|---|
| سرعت رو به حداقل برسون | راهنما |
| زمان تحویل | 5 |
| جزئیات بسته بندی | مورد تخته سه لا |
| زمان تحویل | 5 روز پس از دریافت پرداخت |
| مدل | CWV-1M |
|---|---|
| اندازه | 1027x400x436mm |
| اندازه مجزا | 720 میلی متر |
| سرعت را به حداقل برسانید | راهنما |
| کم کردن ضخامت | 0.6-3.5 میلی متر |
| مدل | CWV-1M |
|---|---|
| وزن دستگاه | 45/30 کیلوگرم |
| سرعت رو به حداقل برسون | راهنما |
| به حداقل رساندن ضخامت | 0.6-3.5 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | مورد تخته سه لا |
| دستگاه برش PCB V-Groove پنوماتیک با عملکرد ضد ظرفیت | 480 میلی متر |
|---|---|
| اندازه | 1035*345*620 میلی متر |
| کم کردن ضخامت | 0.1-3.5 میلی متر |
| تضمین | 1 سال |
| وزن دستگاه | 304 کیلوگرم |