| ابعاد (W*D*H) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| وزن | 550 کیلوگرم |
| افست ارتفاع | 60 تا 110 میلی متر |
| تکرارپذیری موقعیت | 0.001 میلی متر |
| منطقه کاری محور (حداکثر) | 680mm*360mm*50mm |
| ابعاد (W*D*H) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| وزن | 550 کیلوگرم |
| افست ارتفاع | 60 تا 110 میلی متر |
| تکرارپذیری موقعیت | 0.001 میلی متر |
| منطقه کاری محور (حداکثر) | 680mm*360mm*50mm |
| نام | جداکننده مدار چاپی متحرک تیغه V-cut جداکننده PCB خودکار جدا کردن صفحه |
|---|---|
| تضمین | یک سال |
| تیغه | تیغه خطی |
| ضخامت برش | 0.3-3.5 میلی متر |
| سرعت برش | به دلیل مهارت اپراتور |
| نام | دستگاه جداکننده PCB |
|---|---|
| مواد | فولاد پرسرعت |
| طول برش | 330 میلی متر |
| مقدار تولیدی | 1 SET |
| سیستم | فشار دست |
| نام | دستگاه جداکننده PCB |
|---|---|
| مواد | فولاد پرسرعت |
| طول برش | 330 میلی متر |
| مقدار تولیدی | 1 SET |
| سیستم | فشار دست |
| نام | پانلایزر PCB |
|---|---|
| رنگ | سفید |
| شرایط | جدید |
| حداکثر اندازه PCB | 650 * 450 میلی متر (می تواند سفارشی ساخته شود) |
| ضخامت PCB | 0.6-3.5 میلی متر |
| نام | پانلایزر PCB |
|---|---|
| رنگ | سفید |
| شرایط | جدید |
| حداکثر اندازه PCB | 650 * 450 میلی متر (می تواند سفارشی ساخته شود) |
| ضخامت PCB | 0.6-3.5 میلی متر |
| نام | پانلایزر PCB |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| کاهش سرعت PCB | 300mm/s یا 500mm/s |
| ضخامت PCB | 0.6-3.5 میلی متر |
| مدت تجارت | EXW / FOB |
|---|---|
| حداقل سفارش | 1 SET |
| طول برش | نامحدود |
| ضخامت جدایی | 0.8-3.0 میلی متر |
| مواد | فولاد پرسرعت |
| نوع | کاملا اتوماتيك |
|---|---|
| تضمین | یک سال |
| سرعت برش | 100/200/300/500 میلی متر بر ثانیه |
| ضخامت برش | 0.6-3.5 میلی متر |
| سنسور | سنسور مادون قرمز |