| توان (w) | 10/15/18 وات |
|---|---|
| منطقه کار | 460*460mm ((استانداردی) |
| حمل و نقل دریایی | FOB / EXW / DHL |
| بعد، ابعاد، اندازه | سفارشی |
| برند لیزر | Optowave |
| نام | جدا کننده PCB دستی |
|---|---|
| طول برش | 460 میلی متر |
| مواد برای تیغه ها | فولاد پرسرعت |
| بسته بندی | جعبه چوبی |
| تضمین | یک سال رایگان |
| نام | جدا کننده PCB چند قطعه ای |
|---|---|
| طول برش | نامحدود |
| مواد برای تیغه ها | فولاد با سرعت بالا |
| تعداد تیغه ها | 9 |
| شکل تیغه ها | تیغه های دایره ای |
| توان (w) | 10/15/18 وات |
|---|---|
| منطقه کار | 460*460mm ((استانداردی) |
| حمل و نقل دریایی | FOB / EXW / DHL |
| بعد، ابعاد، اندازه | سفارشی |
| برند لیزر | Optowave |
| طول برش | نامحدود |
|---|---|
| مواد برای تیغه ها | فولاد پرسرعت |
| تعداد تیغه ها | 9 جفت |
| شکل تیغه ها | تیغه های دایره ای |
| تضمین | ماشین رایگان برای یک سال |
| توان (w) | 10/15/18 وات |
|---|---|
| منطقه کار | 460*460mm ((استانداردی) |
| حمل و نقل دریایی | FOB / EXW / DHL |
| بعد، ابعاد، اندازه | سفارشی |
| برند لیزر | Optowave |
| نام | ماشین جداکننده V-Groove |
|---|---|
| تیغه | دو تیغه دایره ای |
| جنس تیغه | فولاد پر سرعت ژاپن |
| قاب | قاب محکم آهنی |
| تضمین | یک سال رایگان |
| طول برش | نامحدود |
|---|---|
| مواد برای تیغه ها | فولاد پرسرعت |
| تعداد تیغه ها | 9 جفت |
| شکل تیغه ها | تیغه های دایره ای |
| تضمین | ماشین رایگان برای یک سال |
| طول برش | نامحدود |
|---|---|
| مواد برای تیغه ها | فولاد پرسرعت |
| تعداد تیغه ها | 9 جفت |
| شکل تیغه ها | تیغه های دایره ای |
| تضمین | ماشین رایگان برای یک سال |
| نام | روتر PCB دسکتاپ |
|---|---|
| تضمین | یک سال رایگان |
| حداکثر اندازه PCB | 650*450 میلی متر |
| دوک | اسپیندل KAVO |
| قدرت | 220 ولت |