| نام محصول | دستگاه پانچ پی سی بی |
|---|---|
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| گواهینامه | گواهی CE و GMC |
| راه حمل و نقل | اختیاری |
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| عمق حفاری | 0.02 ~ 3 میلی متر |
|---|---|
| سرعت اسپیندل | 24000 دور در دقیقه |
| قدرت دوک نخ ریسی | 800W |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| جلد | 750x750x750mm |
| دور موتور اسپیندل | 50000r / M |
|---|---|
| بارگیری و بارگیری | کتابچه راهنمای |
| وضوح | ± 0.01 میلی متر |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| منطقه کاری | 680 میلیمتر * 360 میلیمتر * 50 میلیمتر |
| موتور | موتور پله ای دقیق سطح میکرو ژاپن |
|---|---|
| حالت متحرک | نقطه به نقطه، خط پیوسته |
| انتقال | کمربند ژاپنی، راهنمای خطی دقیق |
| تکرارپذیری | ± 0.01 میلی متر / 200 میلی متر |
| تضمین | 12 ماه |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
|---|---|
| تضمین | 1 سال |
| اندازه PCB | 320*320mm ((استانداردی) |
| دوک | KAVO یا ستاره صبح |
| توضیحات | روتر جداسازی PCB |
| تضمین | رایگان به مدت یک سال |
|---|---|
| محور | چهار |
| زندگی تیغه | 7-8 ماه |
| ضخامت جداسازی | 0.6-3.5 میلی متر |
| طول جداکننده | 460 میلی متر (قابل سفارشی سازی) |
| تیغه | 9 جفت |
|---|---|
| جنس تیغه ها | فولاد پر سرعت ژاپن |
| تضمین | یک سال |
| نوع | موتور محرکه |
| حداکثر طول برش | نامحدود |
| جنس تیغه ها | فولاد پر سرعت از ژاپن |
|---|---|
| مکس. طول برش | نامحدود |
| سرعت برش | ۴۰۰ میلی متر در ثانیه |
| ولتاژ | 220 /110 ولت |
| اندازه ماشین | ۲۱۸۰ * ۶۲۰ * ۹۶۰ میلی متر |
| جنس تیغه ها | فولاد پر سرعت از ژاپن |
|---|---|
| مکس. طول برش | نامحدود |
| سرعت برش | ۴۰۰ میلی متر در ثانیه |
| ولتاژ | 220 /110 ولت |
| اندازه ماشین | ۲۱۸۰ * ۶۲۰ * ۹۶۰ میلی متر |
| نام | دیپانلر LED PCB |
|---|---|
| طول برش | نامحدود |
| تعداد تیغه ها | 16/18 قطعه (ساخته شده با توجه به نیاز مشتری) |
| Brand name | Chuangwei |
| مواد طاس | فولاد پرسرعت |