| وزن دستگاه | 650 کیلوگرم |
|---|---|
| ضخامت PCB | 0.5-3.5MM |
| سرعت اسپیندل | 60000 دور در دقیقه |
| منبع تغذیه | 220Vac |
| گواهی | CE |
| اندازه PCB | 450*350 ((هر اندازه ای را سفارشی کنید)) |
|---|---|
| دوک | KAVO |
| قدرت | 220/110 ولت |
| جارو برقی | 3.5 کیلو وات |
| میز کار | 2 |
| مواد برای تیغه ها | فولاد پرسرعت |
|---|---|
| طول برش | 460 میلی متر |
| گواهینامه | گواهی CE و GMC |
| راه حمل و نقل | گزینه |
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| مواد | فولاد پرسرعت |
|---|---|
| تعداد تیغه ها | دو تکه |
| نوع تیغه | 2 عدد تیغه دایره ای |
| طول برش | نامحدود |
| راه حمل و نقل | EXW / FOB (اختیاری) |
| مواد PCB | FPC، FR4 |
|---|---|
| اندازه PCB | 350*350 میلیمتر (حداکثر) |
| دوک | KAVO |
| اندازه | 1000*1200*1533 میلی متر |
| وزن | 1900 کیلوگرم |
| وزن دستگاه | 650 کیلوگرم |
|---|---|
| ضخامت PCB | 0.6-3.0mm |
| قدرت | 220 / 110V |
| مواد PCB | FR1 ، FR4 ، MCPCB |
| دوک | کاوو |
| رنگ | سفید |
|---|---|
| ضخامت PCB | 0.4-6 میلی متر |
| مواد PCB | FPC ، FR4 |
| دوک | کاوو |
| اندازه | 1000 * 1200 * 1533mm |
| رنگ | سفید |
|---|---|
| ضخامت PCB | 0.4-6 میلی متر |
| دوک | کاوو |
| اندازه | 1000 * 1200 * 1533mm |
| وزن | 1900 کیلوگرم |
| موتور | موتور پله ای دقیق سطح میکرو ژاپن |
|---|---|
| حالت متحرک | نقطه به نقطه، خط پیوسته |
| انتقال | کمربند ژاپنی، راهنمای خطی دقیق |
| تکرارپذیری | ± 0.01 میلی متر / 200 میلی متر |
| تضمین | 12 ماه |
| موتور | موتور پله ای دقیق سطح میکرو ژاپن |
|---|---|
| حالت متحرک | نقطه به نقطه، خط پیوسته |
| انتقال | کمربند ژاپنی، راهنمای خطی دقیق |
| تکرارپذیری | ± 0.01 میلی متر / 200 میلی متر |
| تضمین | 12 ماه |