| تضمین | یک سال |
|---|---|
| جنس تیغه | فولاد پرسرعت |
| تیغه | دو تیغه دایره ای |
| زمان تحویل | هفت روز پس از دریافت پرداخت |
| اندازه پلتفرم | 500*270 میلی متر |
| تضمین | یک سال |
|---|---|
| جنس تیغه | فولاد پرسرعت |
| تیغه | دو تیغه دایره ای |
| زمان تحویل | هفت روز پس از دریافت پرداخت |
| اندازه پلتفرم | 500*270 میلی متر |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
|---|---|
| زمان بین شروع و اتمام فرآیند تولید | 1 روز |
| مواد تیغه | فولاد با سرعت بالا |
| نوع تیغه | دو تیغه دایره ای |
| طول بستر | 500 میلی متر استاندارد ، می تواند هر طول را سفارشی کند |
| وزن | 55 کیلوگرم |
|---|---|
| روز تحویل) | 7-15 روز کاری |
| توانایی (تنظیم) | 1000 |
| منبع تغذیه (V) | اختیاری |
| ضخامت برش (میلی متر) | 3.5 0. 0.6 |
| مواد تیغه | واردات فولاد پرسرعت از ژاپن |
|---|---|
| ضخامت برش | 0.3-3.5 میلی متر |
| سرعت برش | به دلیل سطح مهارت اپراتور |
| طول برش | بدون محدودیت |
| نوع | پنوماتیک |
| حالت برش | خودکار |
|---|---|
| زمان تحویل | 7 روز پس از دریافت پرداخت |
| سرعت اسکن لیزری | 2500mm/s |
| منطقه کار | 330*220 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | اولین مورد مورد Plywooden خواهد بود |
| مدل | CWVC-1 |
|---|---|
| طول برش PCB (ملی متر) | 330 |
| سرعت برش (mm/s) | 0 تا 400 |
| ضخامت برش (mm) | 1.0 تا 35 |
| منبع تغذیه (V) | 110/220 |
| عرض PCB | 300 میلی متر (می تواند سفارشی شود) |
|---|---|
| حالت رانندگی | پله / سروو موتور (اختیاری) |
| فرشته V-cut | > 40 درجه |
| سرعت برش | 300-500 در ثانیه |
| جنس تیغه | فولاد پرسرعت |
| Warranty | Free one year |
|---|---|
| Color | White |
| Spindle | KAVO spindle |
| Power | 220V |
| PCB Thickness | 0.5-3.5mm |
| جزئیات بسته بندی | مورد تخته سه لا |
|---|---|
| زمان تحویل | 3 روز پس از دریافت پرداخت |
| شرایط پرداخت | T / T ، پی پال ، West Union ، L / C |
| قابلیت ارائه | 300 مجموعه / ماه |
| محل منبع | چین |