| حداکثر سرعت مسیریابی | 100mm/s |
|---|---|
| فیکسچر سفت و سخت | انگشتانه جهانی و فیکسچر ضد الکتریسیته ساکن |
| حداکثر سرعت | 60000 دور در دقیقه |
| ضخامت پانل | 3 میلی متر |
| محدوده مسیریابی | 320mm*320mm |
| جزئیات بسته بندی | مورد تخته سه لا ، ایمن ، بدون نیاز به جعلی |
|---|---|
| زمان تحویل | ظرف 7 روز پس از دریافت پرداخت |
| شرایط پرداخت | T / T ، L / C |
| قابلیت ارائه | 1200 مجموعه / سال |
| محل منبع | شهر دونگوان ، استان گوانگدونگ ، چین |
| کاربرد | شکل های مختلف |
|---|---|
| اندازه | 280x105x185 میلی متر |
| وزن | 2 کیلوگرم |
| فشار هوای خشک کار می کند | 0.5-0.7Mpa |
| شماره مدل | CWV-LT |
| مدل | CWV-1A600 |
|---|---|
| حداکثر طول سنگولاسیون PCB | 600 میلی متر |
| ضخامت سنگولاسیون PCB | 0.6-3.5 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | مورد تخته سه لا ، ایمن ، بدون نیاز به جعلی |
| زمان تحویل | در عرض هفت روز پس از دریافت پرداخت. |
| ضمانتنامه | یک سال |
|---|---|
| تیغه | تیغه خطی |
| ضخامت برش | 0.3-3.5 میلی متر |
| سرعت برش | به دلیل مهارت اپراتور |
| زندگی تیغه | 7-8 ماه |
| تیغه | خطی و گرد |
|---|---|
| جنس تیغه | فولاد پرسرعت |
| نوع | راهنما |
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| ضخامت جدا | 0.6-3.5 میلی متر |
| تضمین | رایگان به مدت یک سال |
|---|---|
| جنس تیغه ها | فولاد پر سرعت از ژاپن |
| عمر تیغه ها | 7-8 ماه |
| نوع | خودکار |
| certification | CE ISO |
| تضمین | رایگان برای یک سال |
|---|---|
| نوع تیغه | نوع خطی و گرد |
| زندگی تیغه | حدود 1 سال |
| ضخامت جداسازی | 0.6-3.5 میلی متر |
| طول جداکننده | 460 میلی متر (قابل سفارشی سازی) |
| مواد برای تیغه ها | فولاد پرسرعت |
|---|---|
| طول برش | 460mm / 600mm / 1200mm |
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| نوع | نوع اتوماتیک |
| زمان تحویل | ظرف 3 روز کاری |
| مواد برای تیغه ها | فولاد پرسرعت |
|---|---|
| طول برش | 460mm / 600mm / 1200mm |
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| نوع | نوع اتوماتیک |
| زمان تحویل | ظرف 7 روز کاری |