| حداکثر اندازه PCB | 600 * 460 میلی متر |
|---|---|
| حداکثر ارتفاع م componentلفه | 11 میلی متر |
| منبع لیزر | UV ، CO2 |
| دقت برش | ± 20 میکرومتر |
| نام | PCB لیزر Depaneling |
| توان (w) | 10/15/18 وات |
|---|---|
| منطقه کار | 460*460mm ((استانداردی) |
| حمل و نقل دریایی | FOB / EXW / DHL |
| بعد، ابعاد، اندازه | سفارشی |
| برند لیزر | Optowave |
| توان (w) | 10/15/18 وات |
|---|---|
| منطقه کار | 460*460mm ((استانداردی) |
| حمل و نقل دریایی | FOB / EXW / DHL |
| بعد، ابعاد، اندازه | سفارشی |
| برند لیزر | Optowave |
| توان (w) | 10/15/18 وات |
|---|---|
| منطقه کار | 460*460mm ((استانداردی) |
| حمل و نقل دریایی | FOB / EXW / DHL |
| بعد، ابعاد، اندازه | سفارشی |
| برند لیزر | Optowave |
| رنگ | سفارشی |
|---|---|
| جارو برقی | بالا یا پایین (اختیاری) |
| بیت مسیریابی | 0.8/1.2/1.5/1.8/2.0mm |
| اندازه PCB | 450*350 میلی متر |
| مواد PCB | FR1، FR4، MCPCB |
| ماده | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| لیزر | 10-17 وات |
| ولتاژ | 110 ولت/220 ولت |
| بعد ماشین | 1480mm*1360mm*1412mm |
| وزن دستگاه | 1500 کیلوگرم |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| تیغه | دو تیغه گرد |
| جنس تیغه | فولاد پرسرعت |
| زمان تحویل | 1 روز پس از دریافت پرداخت |
| اندازه پلتفرم | 500*270 میلی متر |
| مواد | سنگ مرمر |
|---|---|
| عملکرد | جداسازی FR4/FPC |
| ولتاژ | 110 ولت/220 ولت |
| وزن دستگاه | 1500 کیلوگرم |
| تضمین | 1 سال |
| ماده | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| لیزر | 10-17 وات |
| ولتاژ | 110 ولت/220 ولت |
| بعد ماشین | 1480mm*1360mm*1412mm |
| وزن دستگاه | 1500 کیلوگرم |
| ابعاد (W*D*H) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| وزن | 550 کیلوگرم |
| افست ارتفاع | 60 تا 110 میلی متر |
| تکرارپذیری موقعیت | 0.001 میلی متر |
| منطقه کاری محور (حداکثر) | 680mm*360mm*50mm |