| ماده | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| لیزر | 10-17 وات |
| ولتاژ | 110 ولت/220 ولت |
| بعد ماشین | 1480mm*1360mm*1412mm |
| وزن دستگاه | 1500 کیلوگرم |
| ابعاد (W*D*H) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| وزن | 550 کیلوگرم |
| افست ارتفاع | 60 تا 110 میلی متر |
| تکرارپذیری موقعیت | 0.001 میلی متر |
| منطقه کاری محور (حداکثر) | 680mm*360mm*50mm |
| ماده | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| لیزر | 10-17 وات |
| ولتاژ | 110 ولت/220 ولت |
| بعد ماشین | 1480mm*1360mm*1412mm |
| وزن دستگاه | 1500 کیلوگرم |
| جنس تیغه ها | فولاد پر سرعت از ژاپن |
|---|---|
| مکس. طول برش | نامحدود |
| سرعت برش | ۴۰۰ میلی متر در ثانیه |
| ولتاژ | 220 /110 ولت |
| اندازه ماشین | ۲۱۸۰ * ۶۲۰ * ۹۶۰ میلی متر |
| ماده | سنگ مرمر |
|---|---|
| PCB | FR4، FPC |
| ولتاژ | 110 ولت/220 ولت |
| بعد، ابعاد، اندازه | 1480mm*1360mm*1412mm |
| وزن | 1500 کیلوگرم |
| نام | دستگاه روتر PCB |
|---|---|
| ضخامت PCB | 3.0 میلی متر |
| رنگ | سفید |
| دوک | KAVO |
| سرعت اسپیندل | 60000 دور در دقیقه |
| نام | دستگاه ساخت پی سی بی روتر دپنلینگ دقیق |
|---|---|
| محل منبع | چین |
| وزن | 600 کیلوگرم |
| ضخامت PCB | 0.3-3.5 میلی متر |
| دوک | KAVO |
| طول برش | نامحدود |
|---|---|
| مواد برای تیغه ها | فولاد پرسرعت |
| تعداد تیغه ها | 9 جفت |
| شکل تیغه ها | تیغه های دایره ای |
| تضمین | ماشین رایگان برای یک سال |
| نام | متحرک تیغه جداکننده PCB دستگاه جداکننده PCB جداکننده PCB Depanelizer |
|---|---|
| ظرفیت برش | حداکثر 460 میلی متر |
| ضخامت PCB | 0.6-3.5 میلی متر |
| تضمین | یک سال رایگان |
| امنیت | محافظت از سنسور |
| نام | دستگاه جداکننده PCB |
|---|---|
| رنگ | سفید |
| حداکثر طول PCB | 330 میلی متر |
| ضخامت PCB | 1.0-3.5 میلی متر |
| برند | CW |