| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| توان (W) | 10/12/15/18 وات |
|---|---|
| دقت موقعیت یابی | μ 25 میکرومتر (1 میل) |
| حمل دریایی | FOB / EXW / DHL |
| بعد، ابعاد، اندازه | 1000 میلی متر * 940 میلی متر * 1520 میلی متر |
| خنک کننده | خنک کننده هوا (خنک کننده داخلی هوا و هوا) |
| نوع | موتور محور |
|---|---|
| سرعت جدا کردن | 100/200/300/500 میلی متر بر ثانیه |
| ضخامت جداسازی | 0.6-3.5 میلی متر |
| قدرت | 110/220 ولت |
| جنس تیغه | استفاده از فولاد وارداتی ژاپن با سرعت بالا |
| محل منبع | چین |
|---|---|
| وزن | 600 کیلوگرم |
| ضخامت PCB | 0.3-3.5 میلی متر |
| دوک | ستاره صبح |
| دقت برش | 0.1 میلی متر |
| منبع برق | 220/110 ولت |
|---|---|
| عملکرد | خودکار |
| منطقه کار | 330*220 میلی متر |
| زمان چرخه | 7.5s/سائیکل |
| تولید | 8T |
| نام | دستگاه جداکننده PCB |
|---|---|
| طول برش PCB (ملی متر) | 330 |
| سرعت برش (mm/s) | 0-400 |
| ضخامت برش (mm) | 0.6 تا 35 |
| منبع تغذیه (V) | 110/220 |