| جزئیات بسته بندی | قاب تخته سه لا اولین مورد بررسی خواهد بود |
|---|---|
| زمان تحویل | 3 روز پس از دریافت پرداخت |
| شرایط پرداخت | T/T |
| قابلیت ارائه | 1000 مجموعه در سال |
| محل منبع | چین |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| رنگ | سفید |
|---|---|
| برنامه | جعبه آموزشی |
| حداکثر اندازه PCB | 400*400mm ((ممکن است سفارشی ساخته شود) |
| ضخامت PCB | 0.6-3.5 میلی متر |
| نام | روتر PCB دسکتاپ |
| منبع برق | 220/110 ولت |
|---|---|
| عملکرد | خودکار |
| جزئیات بسته بندی | جعبه تخته سه لا |
| زمان تحویل | سه روز پس از دریافت پرداخت |
| شرایط پرداخت | T/T، Paypal، West Union، L/C |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| Max . حداکثر cutting length طول برش | نامحدود |
|---|---|
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| سیستم | جداسازی PCB موتریزه |
| راه حمل و نقل | FOB / EXW (ساخته شده با توجه به نیاز مشتری) |
| سال تاسیس کنید | 1999 |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| نام | جداکننده PCB چند تیغه V-cut برای LED |
|---|---|
| جنس تیغه ها | فولاد پرسرعت |
| تعداد تیغه ها | 3 تا 11 مجموعه (بر حسب نیاز) |
| طول برش | نامحدود |
| تضمین | رایگان برای یک سال |