| تجهیزات جانبی | تیغه های LT |
|---|---|
| دقت | ± 0.03 میلی متر |
| زاویه تیغه | کاتومیز شده |
| قطر تیغه | 125 میلی متر |
| نوع تخته | V Groove |
| تجهیزات جانبی | تیغه های LT |
|---|---|
| دقت | ± 0.03 میلی متر |
| زاویه تیغه | کاتومیز شده |
| قطر تیغه | 125 میلی متر |
| نوع تخته | V Groove |
| نوع تخته | V Groove |
|---|---|
| دقت برش | ± 0.01 میلی متر |
| ضخامت برش | 0.6-3.5 میلی متر |
| کم کردن ضخامت | 0.6-3.5 میلی متر |
| ضخامت جلوه | 0.4mm ~ 3.2mm |
| وزن | 36 کیلوگرم |
|---|---|
| سرعت برش ((mm/s) | تنظیم کنید |
| ضخامت تخته (میلی متر) | 0.5-3.0 |
| ارتفاع قطعات ((ملی متر) | 0-10 |
| ولتاژ (v) | 110/220 |
| حالت | خودکار |
|---|---|
| ضخامت جلوه | 0.4mm ~ 3.2mm |
| اندازه | 770*510*450 میلی متر |
| سرعت | قابل تنظیم |
| سرعت اسپلیتر | 0-400 |
| مدل | CWV-1M720/460 |
|---|---|
| سرعت رو به حداقل برسون | راهنما |
| وزن دستگاه | 45/30 کیلوگرم |
| جزئیات بسته بندی | جعبه تخته سه لا |
| زمان تحویل | 7 روز |
| جزئیات بسته بندی | جعبه تخته سه لا |
|---|---|
| زمان تحویل | 3 روز پس از دریافت پرداخت |
| شرایط پرداخت | T/T، Paypal، West Union، L/C |
| قابلیت ارائه | 300 مجموعه در ماه |
| محل منبع | چین |
| مشخصه | با کانویر |
|---|---|
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| طول برش | 460 میلی متر |
| توانایی عرضه | 80 ست در ماه |
| سال تاسیس کنید | 1999 |
| ضخامت صفحه | 0.5mm-3.0mm |
|---|---|
| قدرت تجهیزات | 100 وات |
| وزن | حدود 200 کیلوگرم (سکوی گنجاندن) |
| ابعاد کلی | 1768×800×1247 (میلی متر) |
| جزئیات بسته بندی | جعبه چوبی |
| ضخامت صفحه | 0.5mm-3.0mm |
|---|---|
| قدرت تجهیزات | 100 وات |
| وزن | حدود 200 کیلوگرم (سکوی گنجاندن) |
| ابعاد کلی | 1768×800×1247 (میلی متر) |
| جزئیات بسته بندی | جعبه چوبی |