| مزیت | برش تخته ضخیم با کمترین فشار |
|---|---|
| طول برش | 200 میلی متر / 330 میلی متر / 400 میلی متر / 450 میلی متر / 480 میلی متر |
| مواد برای تیغه ها | فولاد پرسرعت |
| بسته بندی | جعبه چوبی |
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| ولتاژ | AC 220 ولت ± 10٪ 50 هرتز |
|---|---|
| ضخامت PCB | 0.6-3.5 میلی متر |
| دقت برش | 0.01 میلی متر |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| حداکثر اندازه PCB | 650 * 500 میلی متر (سفارشی) |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| مواد برای تیغه ها | فولاد پرسرعت |
|---|---|
| نوع | راهنما |
| طول برش | 460mm/700mm |
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| زمان سلیوی | در 3 روز |
| نوع PCB | V Groove |
|---|---|
| ضخامت PCB | 0.6 تا 35 |
| مواد PCB | آلومینیوم،FR4 |
| تضمین | 1 سال |
| رنگ | سفید |
| اندازه PCB | 450*350 ((هر اندازه ای را سفارشی کنید)) |
|---|---|
| دوک | KAVO |
| قدرت | 220/110 ولت |
| جارو برقی | 3.5 کیلو وات |
| میز کار | 2 |
| وزن دستگاه | 650 کیلوگرم |
|---|---|
| ضخامت PCB | 0.5-3.5MM |
| سرعت اسپیندل | 60000 دور در دقیقه |
| منبع تغذیه | 220Vac |
| گواهی | CE |
| تضمین | یک سال |
|---|---|
| سیستم عامل | برنده 7 |
| بارگیری/تخلیه PCB | راهنما |
| تغییر ابزار | راهنما |
| دوک | KAVO |
| نام | حذف کننده برش |
|---|---|
| کاربرد | تابلوهای مسیریابی |
| ضخامت PCB | حداکثر 3.5 میلی متر |
| PCB Nibbler | PCB Nibbler |
| ضربه اسلاید | 2 میلی متر |
| تضمین | 12 ماه رایگان |
|---|---|
| Temp• ضخامت PCB | 0.5-3.0mm |
| منطقه برش | 450*350 میلی متر |
| قطر بیت روتر | 0.8 ~ 2.0 میلی متر |
| تغییر بیت | راهنما |