| نام | جداکننده مدار چاپی V-cut |
|---|---|
| مواد | فولاد پرسرعت |
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| سال تاسیس کنید | 1999 |
| سیستم | نوع دستی |
| تولید - محصول | جداکننده PCB V-Cut |
|---|---|
| نام تجاری | چوانگوی |
| رنگ | سفید |
| حداکثر برش طول | 430 میلی متر |
| ضمانتنامه | به مدت یک سال رایگان |
| ضمانتنامه | یک سال |
|---|---|
| ضخامت برش | 0.3-3.5 میلی متر |
| سرعت برش | به دلیل سطح مهارت اپراتور |
| تیغه | دو تیغه خطی |
| زندگی تیغه | 7-8 ماه |
| محل منبع | چین |
|---|---|
| وزن | 600 کیلوگرم |
| ضخامت PCB | 0.3-3.5 میلی متر |
| دوک | ستاره صبح |
| دقت برش | 0.1 میلی متر |
| راندن | پنوماتیک |
|---|---|
| قدرت تجهیزات | 150 وات |
| قاب | نوع C |
| طول موج لیزر | 355 نانومتر |
| ماشين مودل | MT-2100-AS/ AW |
| Place of Origin | China |
|---|---|
| Weight | 600kgs |
| PCB thickness | 0.3-3.5mm |
| Spindle | Morning star |
| Cutting precision | 0.1mm |
| منبع برق | 110/220 ولت |
|---|---|
| افسردگی | 0.45-0.7Mpa |
| مشارکت | 3-30 تن |
| منطقه کار | 460*320 میلی متر |
| وزن | 680 کیلوگرم |
| سرعت برش | 0 تا 1000 میلی متر در ثانیه |
|---|---|
| کلمه کلیدی | پرس پانچ |
| منشاء | چین |
| اندازه PCB | 220x320mm |
| وزن محصول | 150 کیلوگرم |
| توان (w) | 400 |
|---|---|
| شرایط | جدید |
| روتر PCB | دقت محور |
| دقت برش | 0.01 میلی متر |
| حداکثر ضخامت PCB | 5 میلی متر |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |