| منبع برق | 110/220 ولت |
|---|---|
| افسردگی | 0.45-0.7Mpa |
| مشارکت | 3-30 تن |
| منطقه کار | 460*320 میلی متر |
| وزن | 680 کیلوگرم |
| منبع برق | 110/220 ولت |
|---|---|
| افسردگی | 0.45-0.7Mpa |
| مشارکت | 3-30 تن |
| منطقه کار | 460*320 میلی متر |
| وزن | 680 کیلوگرم |
| دستگاه برش PCB V-Groove پنوماتیک با عملکرد ضد ظرفیت | 480 میلی متر |
|---|---|
| اندازه | 990×425×350 میلی متر |
| کم کردن ضخامت | 0.3-3.5 میلی متر |
| تضمین | 1 سال |
| وزن دستگاه | 220 کیلوگرم |
| منبع برق | 110/220 ولت |
|---|---|
| افسردگی | 0.45-0.7Mpa |
| مشارکت | 3-30 تن |
| منطقه کار | 460*320 میلی متر |
| وزن | 680 کیلوگرم |
| منبع برق | 110/220 ولت |
|---|---|
| افسردگی | 0.45-0.7Mpa |
| مشارکت | 3-30 تن |
| منطقه کار | 460*320 میلی متر |
| وزن | 680 کیلوگرم |
| تضمین | یک سال |
|---|---|
| نوع | کاملا اتوماتيك |
| ضخامت پرده برداری | 0.6-3.5 میلی متر |
| طول پرده برداری | 460 میلی متر |
| تیغه | خطی و دایره ای |
| ابعاد | 1200mm X 800mm X 1500mm |
|---|---|
| عملکرد | خودکار |
| وزنش رو افزایش میده | 700 کیلوگرم |
| تولید | 3T/8T/10T |
| منبع برق | 220 ولت |
| مزیت | برش تخته ضخیم با کمترین فشار |
|---|---|
| طول برش | 200 میلی متر / 330 میلی متر / 400 میلی متر / 450 میلی متر / 480 میلی متر |
| مواد برای تیغه ها | فولاد پرسرعت |
| بسته بندی | جعبه چوبی |
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| Warranty | free for one year |
|---|---|
| Spindle | KAVO |
| PCB Size | 320*320mm |
| PCB | RF1, FR4, MCPCB |
| Voltage | 110/220v 50/60Hz |
| نام | دستگاه جداکننده PCB |
|---|---|
| طول برش PCB (ملی متر) | 330 |
| سرعت برش (mm/s) | 0-400 |
| ضخامت برش (mm) | 0.6 تا 35 |
| منبع تغذیه (V) | 110/220 |