| نام محصول | دستگاه جداکننده PCB |
|---|---|
| نوع | روتر CNC |
| امکانات | کمترین فشار |
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| خدمات خارجی | عرضه بر اساس نیاز مشتری |
| مدل | CWVC-330 |
|---|---|
| حداکثر طول سنگولاسیون PCB | 330 میلی متر (قابل سفارشی سازی) |
| ضخامت سینگولاسیون PCB | 0.3-3.5 میلی متر |
| ولتاژ و توان | 110V/220V 10W |
| فشار هوای کار | 0.5-0.7 مگاپاسکال |
| طولانی ترین به حداقل رساندن | 450 میلی متر |
|---|---|
| ضخامت را به حداقل برسانید | 1.0-3.5 میلی متر |
| وزن دستگاه | 200 کیلوگرم |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| مواد تیغه | فولاد با سرعت بالا از ژاپن |
| توان (w) | 400 |
|---|---|
| شرایط | جدید |
| روتر PCB | دقت محور |
| دقت برش | 0.01 میلی متر |
| حداکثر ضخامت PCB | 5 میلی متر |
| طول برش | نامحدود |
|---|---|
| مواد برای تیغه ها | فولاد پرسرعت |
| تعداد تیغه ها | 9 جفت |
| شکل تیغه ها | تیغه های دایره ای |
| تضمین | ماشین رایگان برای یک سال |
| طول برش | نامحدود |
|---|---|
| مواد برای تیغه ها | فولاد پرسرعت |
| تعداد تیغه ها | 9 جفت |
| شکل تیغه ها | تیغه های دایره ای |
| تضمین | ماشین رایگان برای یک سال |
| طول برش | نامحدود |
|---|---|
| مواد برای تیغه ها | فولاد پرسرعت |
| تعداد تیغه ها | 9 جفت |
| شکل تیغه ها | تیغه های دایره ای |
| تضمین | ماشین رایگان برای یک سال |
| مزیت | برش تخته ضخیم با کمترین فشار |
|---|---|
| طول برش | 200 میلی متر / 330 میلی متر / 400 میلی متر / 450 میلی متر / 480 میلی متر |
| مواد برای تیغه ها | فولاد پرسرعت |
| بسته بندی | جعبه چوبی |
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
|---|---|
| تضمین | 1 سال |
| اندازه PCB | 320*320mm ((استانداردی) |
| دوک | KAVO یا ستاره صبح |
| توضیحات | روتر جداسازی PCB |