| مواد | PCB، PCB مس، PCB آلومینیومی |
|---|---|
| راندن | از طریق پنوماتیک |
| نوع تیغه | تیغه های دایره ای |
| نام محصول | دستگاه پاکسازی صفحه PCB |
| درخواست | برد، برد مدار چاپی |
| ابعاد (W*D*H) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| وزن | 550 کیلوگرم |
| افست ارتفاع | 60 تا 110 میلی متر |
| تکرارپذیری موقعیت | 0.001 میلی متر |
| منطقه کاری محور (حداکثر) | 680mm*360mm*50mm |
| مواد | PCB، PCB آلومینیومی |
|---|---|
| حالت کنترل | تراش PCB، الکتریکی |
| نام محصول | دستگاه پاکسازی صفحه PCB |
| راندن | از طریق پنوماتیک |
| درخواست | برد، برد مدار چاپی |
| جزئیات بسته بندی | مورد تخته سه لا ، ایمن ، بدون نیاز به جعلی |
|---|---|
| زمان تحویل | ظرف 2 روز پس از دریافت پرداخت. |
| شرایط پرداخت | T / T ، L / C |
| قابلیت ارائه | 1000 مجموعه در سال |
| محل منبع | شهر دونگوان ، استان گوانگدونگ ، چین |
| مدل | CWV-1M460 |
|---|---|
| حداکثر طول سنگولاسیون PCB | 460 میلی متر |
| ضخامت سینگلاسیون PCB | 0.6-3.5 میلی متر |
| اندازه دستگاه سینگلاسیون PCB | 787x400x436mm |
| جزئیات بسته بندی | مورد تخته سه لا ، ایمن ، بدون نیاز به جعلی |
| نام محصول | دستگاه پانچ پی سی بی |
|---|---|
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| گواهینامه | گواهی CE و GMC |
| راه حمل و نقل | اختیاری |
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| جزئیات بسته بندی | مورد تخته سه لا ، ایمن ، بدون نیاز به جعلی |
|---|---|
| زمان تحویل | ظرف 2 روز پس از دریافت پرداخت. |
| شرایط پرداخت | T / T ، L / C |
| قابلیت ارائه | 1000 مجموعه در سال |
| محل منبع | شهر دونگوان ، استان گوانگدونگ ، چین |
| جنس تیغه | فولاد پر سرعت ژاپن |
|---|---|
| سرعت جدا کردن | با توجه به سطح مهارت اپراتور |
| ضخامت جداسازی | 0.3-3.5 میلی متر |
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| گواهی | CE ISO |
| جنس تیغه | فولاد پر سرعت ژاپن |
|---|---|
| سرعت جدا کردن | با توجه به سطح مهارت اپراتور |
| ضخامت جداسازی | 0.3-3.5 میلی متر |
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| گواهی | CE ISO |
| نام محصول | دستگاه پانچ پی سی بی |
|---|---|
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
| گواهینامه | گواهی CE و GMC |
| راه حمل و نقل | اختیاری |
| تضمین | رایگان برای یک سال |