| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| وزن | 650 کیلوگرم |
|---|---|
| حداکثر اندازه PCB | 450*350 میلی متر |
| قدرت | 220 ولت، 4.2 کیلووات |
| برند اسپیندل | KAVO |
| جارو برقی | بالا یا پایین (اختیاری) |
| Warranty | Free one year |
|---|---|
| Color | White |
| Spindle | KAVO spindle |
| Power | 220V |
| PCB Thickness | 0.5-3.5mm |
| ماده | سنگ مرمر |
|---|---|
| PCB | FR4، FPC |
| ولتاژ | 110 ولت/220 ولت |
| بعد، ابعاد، اندازه | 1480mm*1360mm*1412mm |
| وزن | 1500 کیلوگرم |
| اندازه PCB | 450 * 350 میلی متر (می تواند سفارشی شود) |
|---|---|
| قدرت | 220 ولت |
| ضمانتنامه | یک سال |
| نام تجاری | چوانگوی |
| اصل و نسب | چین |
| ضمانتنامه | یک سال |
|---|---|
| دوک | کاوو |
| سرعت | 60000 دور در دقیقه |
| قدرت | 220 ولت ، 4.2 کیلو وات |
| رنگ | سفید |
| ضمانتنامه | 1 سال |
|---|---|
| مواد PCB | FR4، MCPCB |
| دقت برش | 0.01 میلی متر |
| منطقه کار | 320 * 320 میلی متر، می تواند سفارشی شود |
| دوک | ستاره صبح |
| رنگ | سفید |
|---|---|
| سر لیزری | لیزرهای UV حالت جامد |
| نرخ توان | 10/15W |
| مواد PCB | FPC، FR4 |
| منطقه کار | 300*300 میلی متر |
| محل منبع | چین |
|---|---|
| وزن | 600 کیلوگرم |
| ضخامت PCB | 0.3-3.5 میلی متر |
| دوک | ستاره صبح |
| دقت برش | 0.1 میلی متر |