| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| منبع برق | 220/110 ولت |
|---|---|
| عملکرد | خودکار |
| جزئیات بسته بندی | جعبه تخته سه لا |
| زمان تحویل | سه روز پس از دریافت پرداخت |
| شرایط پرداخت | T/T، Paypal، West Union، L/C |
| مدل | CWV-1M720/460 |
|---|---|
| سرعت رو به حداقل برسون | راهنما |
| وزن دستگاه | 45/30 کیلوگرم |
| جزئیات بسته بندی | جعبه تخته سه لا |
| زمان تحویل | 7 روز |
| منبع برق | 110/220 ولت |
|---|---|
| افسردگی | 0.45-0.7Mpa |
| مشارکت | 3-30 تن |
| منطقه کار | 460*320 میلی متر |
| وزن | 680 کیلوگرم |
| منبع برق | 110/220 ولت |
|---|---|
| افسردگی | 0.45-0.7Mpa |
| مشارکت | 3-30 تن |
| منطقه کار | 460*320 میلی متر |
| وزن | 680 کیلوگرم |
| منبع برق | 110/220 ولت |
|---|---|
| افسردگی | 0.45-0.7Mpa |
| مشارکت | 3-30 تن |
| منطقه کار | 460*320 میلی متر |
| وزن | 680 کیلوگرم |
| نوع تخته | V Groove |
|---|---|
| دقت برش | ± 0.01 میلی متر |
| ضخامت برش | 0.6-3.5 میلی متر |
| کم کردن ضخامت | 0.6-3.5 میلی متر |
| ضخامت جلوه | 0.4mm ~ 3.2mm |
| جزئیات بسته بندی | جعبه تخته سه لا |
|---|---|
| زمان تحویل | 3 روز پس از دریافت پرداخت |
| شرایط پرداخت | T/T، Paypal، West Union، L/C |
| قابلیت ارائه | 300 مجموعه در ماه |
| محل منبع | چین |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |