| نام | پانچ کردن پانلینگ |
|---|---|
| مساحت PCB (میلی متر) | 460*320 |
| اندازه (میلی متر) | 930*880*1230 |
| منبع تغذیه (V) | 110/220 |
| وزن (کیلوگرم) | 680 |
| نوع PCB | V Groove |
|---|---|
| ضخامت PCB | 0.6 تا 35 |
| مواد PCB | آلومینیوم،FR4 |
| تضمین | 1 سال |
| رنگ | سفید |
| نام | دستگاه هدایت PCB |
|---|---|
| ضخامت PCB | 3.0 میلی متر |
| رنگ | سفید |
| دوک | KAVO |
| سرعت اسپیندل | 60000 دور در دقیقه |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| ضخامت صفحه | 0.5mm-3.0mm |
|---|---|
| قدرت تجهیزات | 100 وات |
| وزن | حدود 200 کیلوگرم (سکوی گنجاندن) |
| ابعاد کلی | 1768×800×1247 (میلی متر) |
| جزئیات بسته بندی | جعبه چوبی |
| ضخامت صفحه | 0.5mm-3.0mm |
|---|---|
| قدرت تجهیزات | 100 وات |
| وزن | حدود 200 کیلوگرم (سکوی گنجاندن) |
| ابعاد کلی | 1768×800×1247 (میلی متر) |
| جزئیات بسته بندی | جعبه چوبی |