| مقدار تولیدی | 1 SET |
|---|---|
| طول برش | 460 میلی متر |
| مواد | فولاد پرسرعت |
| نام | دپنل pcb دستی |
| راه حمل و نقل | گزینه |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفید |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| نام | دستگاه جدا کننده PCB V-cut |
|---|---|
| ولتاژ | 110-220 ولت |
| حداکثر طول PCB | 200 میلی متر |
| ضخامت PCB | 0.6-3.5 میلی متر |
| فشار هوای کار | 0.5-0.7 مگاپاسکال |
| نام محصول | جدا کننده لیزری PCB/FPC |
|---|---|
| برند | چانگوي |
| ضخامت | ≤ 1.2 میلی متر |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| مواد | فولاد پرسرعت |
|---|---|
| شرایط پرداخت | t/t، paypal، کارت اعتباری |
| زمان تحویل | در عرض 3 روز پس از دریافت پرداخت |
| راه حمل و نقل | FOB /EXW/CIF |
| مقدار تولیدی | 1 SET |
| ولتاژ ورودی | 110/220 V |
|---|---|
| سرعت مسیریابی | 200-480 درجه سانتیگراد |
| فرکانس | 50-60 هرتز |
| ظرفیت ذوب | 2.2 کیلوگرم |
| قدرت نامی | 300 وات |
| مواد PCB | FPC ، FR4 |
|---|---|
| اندازه PCB | 350 * 350 میلی متر (حداکثر) |
| دوک | کاوو |
| اندازه | 1000 * 1200 * 1533mm |
| سرعت برش | 1-200mm / s |
| تضمین | یک سال |
|---|---|
| ضخامت پرده برداری | 0.6-3.5 میلی متر |
| طول پرده برداری | 460 میلی متر (سفارشی) |
| تیغه | تیغه های خطی و دایره ای |
| زندگی تیغه | 7-8 ماه |
| مدل | CWVC-1 |
|---|---|
| طول برش PCB (ملی متر) | 330 |
| سرعت برش (mm/s) | 0 تا 400 |
| ضخامت برش (mm) | 1.0 تا 35 |
| منبع تغذیه (V) | 110/220 |
| جنس تیغه | فولاد پرسرعت |
|---|---|
| گارانتی | یک سال |
| بیشترین طول | 330 میلی متر |
| راه حمل و نقل | FOB / EXW |
| اندازه | 620X 270X 320mm |