| نام | سیستم جداساز PCB |
|---|---|
| سرعت برش XY | 0~100mm/s |
| دقت جهت گیری مجدد | ± 0.01 میلی متر |
| XYZ AB روش فعال سازی | سرو موتورهای AC |
| ارتفاع تسمه نقاله | 900 ± 50 میلی متر |
| وزن دستگاه | 650 کیلوگرم |
|---|---|
| ضخامت PCB | 0.5-3.5MM |
| سرعت اسپیندل | 60000 دور در دقیقه |
| منبع تغذیه | 220Vac |
| گواهی | CE |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
|---|---|
| تضمین | 1 سال |
| اندازه PCB | 320*320mm ((استانداردی) |
| دوک | KAVO یا ستاره صبح |
| توضیحات | روتر جداسازی PCB |
| نام | دستگاه جدا کننده PCB V-cut |
|---|---|
| ولتاژ | 110-220 ولت |
| حداکثر طول PCB | 200 میلی متر |
| ضخامت PCB | 0.6-3.5 میلی متر |
| فشار هوای کار | 0.5-0.7 مگاپاسکال |
| نام | دستگاه هدایت PCB |
|---|---|
| ضخامت PCB | 3.0 میلی متر |
| رنگ | سفید |
| دوک | KAVO |
| سرعت اسپیندل | 60000 دور در دقیقه |
| نام | دستگاه هدایت PCB |
|---|---|
| ضخامت PCB | 3.0 میلی متر |
| رنگ | سفید |
| دوک | KAVO |
| سرعت اسپیندل | 60000 دور در دقیقه |
| نام | دستگاه هدایت PCB |
|---|---|
| ضخامت PCB | 3.0 میلی متر |
| رنگ | سفید |
| دوک | KAVO |
| سرعت اسپیندل | 60000 دور در دقیقه |
| نام | دستگاه هدایت PCB |
|---|---|
| ضخامت PCB | 3.0 میلی متر |
| رنگ | سفید |
| دوک | KAVO |
| سرعت اسپیندل | 60000 دور در دقیقه |
| نام | دستگاه هدایت PCB |
|---|---|
| ضخامت PCB | 3.0 میلی متر |
| رنگ | سفید |
| دوک | KAVO |
| سرعت اسپیندل | 60000 دور در دقیقه |
| نام | جدا کننده PCB / FPC لیزر |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| ضمانتنامه | 1 سال |