| دقت برش | ± 0.1 میلی متر |
|---|---|
| دقت جهت گیری مجدد | ± 0.01 میلی متر |
| X، Y، Z روش فعال سازی | سرو موتورهای AC |
| اندازه پرسیپیترون بالایی | 500×500×1000 میلی متر |
| روش جمع آوری گرد و غبار | جمع آوری گرد و غبار کمتر |
| نام | دستگاه جداکننده PCB |
|---|---|
| تضمین | یک سال |
| زمان بین شروع و اتمام فرآیند تولید | 1 روز پس از دریافت پرداخت |
| اندازه پلتفرم | 500*270 میلی متر |
| ضخامت | -3.5ميلي متر |
| نام | جدا کننده PCB دستی |
|---|---|
| طول برش PCB (ملی متر) | 460/700/1000/1500 |
| سرعت برش (mm/s) | راهنما |
| ضخامت برش (mm) | 0.6 تا 35 |
| اندازه (میلی متر) | 400*780*480 |
| تضمین | 12 ماه |
|---|---|
| مقدار تولیدی | 1 SET |
| اندازه PCB | 320*320mm ((استانداردی) |
| دقت برش | 0.01 میلی متر |
| سیستم عامل | برنده 7 |
| نام | دستگاه جدا کننده PCB V-cut |
|---|---|
| طول برش PCB (ملی متر) | 460/700/1000/1500 |
| سرعت برش (mm/s) | راهنما |
| ضخامت برش (mm) | 0.6 تا 35 |
| اندازه (میلی متر) | 400*780*480 |
| اندازه PCB | 450*350 ((هر اندازه ای را سفارشی کنید)) |
|---|---|
| دوک | KAVO |
| قدرت | 220/110 ولت |
| جارو برقی | 3.5 کیلو وات |
| میز کار | 2 |
| راه ارسال | FOB / EXW |
|---|---|
| ضمانتنامه | به مدت یک سال رایگان |
| مواد | فولاد با سرعت بالا |
| استفاده کنید | برش Fr4 ، PCBA ، هیئت مدیره آلوم ، و غیره |
| سیستم | نوع خودکار |
| تضمین | 12 ماه رایگان |
|---|---|
| Temp• ضخامت PCB | 0.5-3.0mm |
| منطقه برش | 450*350 میلی متر |
| قطر بیت روتر | 0.8 ~ 2.0 میلی متر |
| تغییر بیت | راهنما |
| Input voltage | 110/220 v |
|---|---|
| Routing speed | 200-480°C |
| Frequency | 50-60 HZ |
| Melting Capacity | 2.2 kg |
| Rated Power | 300W |
| ولتاژ | AC 220 ولت ± 10٪ 50 هرتز |
|---|---|
| ضخامت PCB | 0.6-3.5 میلی متر |
| دقت برش | 0.01 میلی متر |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| حداکثر اندازه PCB | 650 * 500 میلی متر (سفارشی) |