| تضمین | 12 ماه رایگان |
|---|---|
| Temp• ضخامت PCB | 0.5-3.0mm |
| منطقه برش | 450*350 میلی متر |
| قطر بیت روتر | 0.8 ~ 2.0 میلی متر |
| تغییر بیت | راهنما |
| دور موتور اسپیندل | 50000r / M |
|---|---|
| بارگیری و بارگیری | کتابچه راهنمای |
| وضوح | ± 0.01 میلی متر |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| منطقه کاری | 680 میلیمتر * 360 میلیمتر * 50 میلیمتر |
| مواد | فولاد پرسرعت |
|---|---|
| نوع تیغه | دو تیغه دایره ای |
| طول برش | نامحدود |
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| راه حمل و نقل | FOB / EXW |
| کمپرسور هوا | 5-7 کیلوگرم |
|---|---|
| دمای محیط | 20±2 °C |
| طول عمر تیغه | 6-12 ماهگی |
| حداکثر اندازه PCB | 330 میلی متر |
| حالت | خودکار |
| رنگ | سفید |
|---|---|
| ضخامت PCB | 0.4-6 میلی متر |
| اندازه PCB | 350*350 میلیمتر (حداکثر) |
| دوک | KAVO |
| اندازه | 1000*1200*1533 میلی متر |
| مقدار تولیدی | 1 SET |
|---|---|
| سیستم | با دست کار می کنند |
| طول برش | 460/700 میلی متر |
| سال تاسیس کنید | 1999 |
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| نام | Depanelizer PCB لیزری / Laser Depaneling Machine |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| قدرت | Ac220V |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| سیستم عامل | پنجره 7 |
| نام | دستگاه جدا کننده PCB V-cut |
|---|---|
| ولتاژ | 110-220 ولت |
| حداکثر طول PCB | 200 میلی متر |
| ضخامت PCB | 0.6-3.5 میلی متر |
| فشار هوای کار | 0.5-0.7 مگاپاسکال |
| عرض برش | نامحدود |
|---|---|
| مواد | فولاد پرسرعت |
| صفحه LCD | با ظرفیت شمارنده قطعات |
| طول برش | 460 میلی متر |
| راه حمل و نقل | EXW / FOB |
| عرض برش | نامحدود |
|---|---|
| مواد | فولاد پرسرعت |
| صفحه LCD | با ظرفیت شمارنده قطعات |
| طول برش | 460 میلی متر |
| راه حمل و نقل | EXW / FOB |