| جزئیات بسته بندی | اولین مورد مورد Plywooden خواهد بود |
|---|---|
| زمان تحویل | 1 هفته |
| شرایط پرداخت | T / T |
| قابلیت ارائه | 1000 مجموعه در سال |
| محل منبع | چین |
| مدل | CWV-1M |
|---|---|
| طول برش PCB (ملی متر) | 460/700/1000/1500 |
| سرعت برش (mm/s) | راهنما |
| ضخامت برش (mm) | 0.6 تا 35 |
| اندازه (میلی متر) | 400*780*480 |
| مدل | CWVC-1 |
|---|---|
| طول برش PCB (ملی متر) | 330 |
| سرعت برش (mm/s) | 0 تا 400 |
| ضخامت برش (mm) | 1.0 تا 35 |
| منبع تغذیه (V) | 110/220 |
| مدل | CWV-1A460 |
|---|---|
| سرعت برش (mm/s) | 100/200/300/500 |
| ضخامت برش (mm) | 0.6 تا 35 |
| منبع برق | 110/220 V |
| جزئیات بسته بندی | اولین مورد مورد Plywooden خواهد بود |
| جنس تیغه | فولاد پرسرعت |
|---|---|
| رنگ | سفید |
| ارتفاع اجزاء | 70 میلی متر |
| تحمل برش | ± 0.1 میلی متر |
| تیغه قلاب | دستگاه برش قلاب |
| مدل | CWV-1M |
|---|---|
| طول برش PCB (ملی متر) | 460/700/1000/1500 |
| سرعت برش (mm/s) | راهنما |
| ضخامت برش (mm) | 0.6 تا 35 |
| اندازه (میلی متر) | 400*780*480 |
| جزئیات بسته بندی | اولین مورد مورد Plywooden خواهد بود |
|---|---|
| زمان تحویل | 1 هفته |
| شرایط پرداخت | T / T |
| قابلیت ارائه | 1000 مجموعه در سال |
| محل منبع | چین |
| نوع | برش لیزری |
|---|---|
| قدرت لیزر | 10W |
| رنگ | سفید |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| مزیت - فایده - سود - منفعت | نصب و آموزش خارج از کشور موجود است |
| طول برش | نامحدود |
|---|---|
| جزئیات بسته بندی | جعبه تخته سه لا |
| جزئیات تحویل | ظرف 3 روز پس از تایید پرداخت |
| تضمین | رایگان به مدت 1 سال |
| توانایی عرضه | 80 مجموعه در ماه |
| ضخامت PCB | 0.4-6 میلی متر |
|---|---|
| مواد PCB | FPC ، FR4 |
| اندازه PCB | 350 * 350 میلی متر (حداکثر) |
| اندازه | 1000 * 1200 * 1533mm |
| وزن | 1900 کیلوگرم |