| عرض برش | نامحدود |
|---|---|
| مواد | فولاد با سرعت بالا |
| LCD | با ظرفیت شمارنده قطعات |
| طول برش | 460 میلی متر |
| راه حمل و نقل | EXW / FOB |
| مواد | فولاد پرسرعت |
|---|---|
| طول برش | 330 میلی متر |
| مقدار تولیدی | 1 SET |
| سیستم | فشار دست |
| سرعت برش | راهنما |
| ضمانتنامه | 1 سال |
|---|---|
| مواد PCB | FR4، MCPCB |
| دقت برش | 0.01 میلی متر |
| منطقه کار | 320 * 320 میلی متر، می تواند سفارشی شود |
| دوک | ستاره صبح |
| مدل | CWV-1M |
|---|---|
| سرعت برش (mm/s) | راهنما |
| ضخامت برش (mm) | 0.6 تا 35 |
| وزن (کیلوگرم) | 55 |
| Min. حداقل Order سفارش | 1 |
| نام محصول | پانلایزر PCB |
|---|---|
| نام تجاری | ChuangWei |
| شرایط | جدید |
| حداکثر اندازه PCB | 650 * 450 میلی متر (می تواند سفارشی ساخته شود) |
| ضخامت PCB | 0.6-3.5 میلی متر |
| مواد PCB | FPC، FR4 |
|---|---|
| اندازه PCB | 350*350 میلیمتر (حداکثر) |
| دوک | KAVO |
| اندازه | 1000*1200*1533 میلی متر |
| وزن | 1900 کیلوگرم |
| رنگ | سفید |
|---|---|
| ضخامت PCB | 0.4-6 میلی متر |
| مواد PCB | FPC ، FR4 |
| اندازه PCB | 350 * 350 میلی متر (حداکثر) |
| وزن | 1900 کیلوگرم |
| وزن دستگاه | 650 کیلوگرم |
|---|---|
| ضخامت PCB | 0.6-3.0mm |
| قدرت | 220 / 110V |
| مواد PCB | FR1 ، FR4 ، MCPCB |
| دوک | کاوو |
| ولتاژ | AC 220V٪ 10٪ 50Hz |
|---|---|
| دوک | کاوو |
| توان (W) | 4/4 کیلو وات |
| سرعت مسیریابی | 2s در هر امتیاز |
| اندازه PCB | 450 * 450 میلی متر (می تواند به صورت سفارشی ساخته شود) |
| رنگ | سفید |
|---|---|
| ضخامت PCB | 0.4-6 میلی متر |
| مواد PCB | FPC، FR4 |
| اندازه PCB | 350*350 میلیمتر (حداکثر) |
| دوک | KAVO |