| ماده | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| لیزر | 10-17 وات |
| ولتاژ | 110 ولت/220 ولت |
| بعد ماشین | 1480mm*1360mm*1412mm |
| وزن دستگاه | 1500 کیلوگرم |
| روش برش | پانچ کردن pcb با قالب پانچ |
|---|---|
| مواد برای قالب پانچ | فولاد پرسرعت |
| درخواست | برد FPC، PCB، FFC LED Alum |
| مشارکت | 10 T (ساخته شده با توجه به محصولات مشتری) |
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| نام | دستگاه هدایت PCB |
|---|---|
| ضخامت PCB | 3.0 میلی متر |
| رنگ | سفید |
| دوک | KAVO |
| سرعت اسپیندل | 60000 دور در دقیقه |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| مواد برای تیغه ها | فولاد پرسرعت |
|---|---|
| نوع تیغه | دو تیغه دایره ای |
| طول برش | نامحدود |
| تضمین | رایگان برای یک سال |
| راه حمل و نقل | FOB / EXW |
| نام | پانلایزر PCB لیزری |
|---|---|
| رنگ | سفارشی |
| نام تجاری | ChuangWei |
| قدرت | AC220V |
| تضمین | 1 سال |
| نام | دستگاه جداکننده PCB |
|---|---|
| تضمین | یک سال |
| زمان تحویل | 1 روز پس از دریافت پرداخت |
| اندازه پلتفرم | 500*270 میلی متر |
| ضخامت | -3.5ميلي متر |
| نام | دستگاه جداکننده PCB |
|---|---|
| مواد | فولاد پرسرعت |
| طول برش | 330 میلی متر |
| مقدار تولیدی | 1 SET |
| سیستم | فشار دست |
| مواد برای تیغه ها | فولاد پرسرعت |
|---|---|
| طول برش | 460 میلی متر |
| گواهینامه | گواهی CE و GMC |
| راه حمل و نقل | اختیاری |
| ضمانتنامه | رایگان برای یک سال |